Reklama
placeholder
News

K-popowy zespół nagrał teledysk w WARSZAWIE!

K-popowy zespół nagrał teledysk w WARSZAWIE!

fot. YouTube: KISS OF LIFE / fragment teledysku 'Sticky'

Reklama
Reklama
placeholder

K-popowy zespół KISS OF LIFE odwiedził Polskę, aby nagrać nowy teledysk. Klip do piosenki Sticky powstał w Warszawie.

KISS OF LIFE (키스 오브 라이프) to południowokoreański girlsband, który zadebiutował na rynku muzycznym 5 lipca 2023 roku. Julie, Natty, Belle i Haneul podzieliły się wtedy swoim pierwszym minialbumem zatutułowanym Kiss of Life. Na ich kolejne nowości nie trzeba było długo czekać. Drugi minialbum pod tytułem Born to be XX miał swoją premierę 8 listopada 2023. W kwietniu 2024 roku Julie, Natty, Belle i Haneul podzieliły się za to swoim pierwszym single albumem - Midas Touch. Piosenka ta stała się wielkim hitem, a jej teledysk obecnie ma ponad 24 miliony wyświetleń na YouTubie. Pod koniec czerwca członkinie KISS OF LIFE wydały kolejny single album, którego klip w szczególności powinien spodobać się polskim fanom zespołu. W teledysku do Sticky pojawiają się znane lokacje znajdujące się w centrum Warszawy. 

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Warszawa w klipie KISS OF LIFE

Julie, Natty, Belle i Haneul z KISS OF LIFE postanowiły nagrać klip do piosenki Sticky niedaleko Złotych Tarasów oraz pod kinem Muranów. Niektóre sceny powstały też w jednej z sal kinowych. Poza tym na samym początku klipu pojawiają się ujęcia nagrane obok wejścia do metra Ratusz Arsenał. Zespołowi KISS OF LIFE towarzyszyli tancerze, którzy mieli okazję zaprezentować swoją choreografię m.in. w fontannie. 

22-latek chciał wyglądać jak jeden z członków BTS. Zmarł po jednej z opracji plastycznych >>

Przypominamy, że w każdą niedzielę o godzinie 9:00 w 4FUN.TV gramy największe k-popowe hity i najciekawsze nowości. Jeżeli lubicie zespoły takie jak BTS, Nu'est czy EXO, ten program z pewnością wam się spodoba. To jedyne w Polsce pasmo z muzyką k-popową, więc oglądajcie K-Pop Non Stop tylko w 4FUN.TV!

Teledysk do piosenki Sticky możecie zobaczyć poniżej:

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama