Reklama
placeholder
News

Klaudia El Dursi zdradziła wysokość kieszonkowego synów. Dużo?

Klaudia El Dursi zdradziła wysokość kieszonkowego synów. Dużo?

fot. instagram.com/klaudia_el_dursi/

Reklama
Reklama
placeholder

Klaudia El Dursi swoją przygodę z szoł biznesem rozpoczęła w 2019 roku, kiedy wystąpiła w programie dla modelek i modeli. Choć go nie wygrała, została zapamiętana i zyskała popularność. Od 2020 roku celebrytka jest prowadzącą programu randkowego. Stara się godzić swoje obowiązki zawodowe z życiem prywatnym. Nie jest to łatwe, przypomnijmy, że modelka jakiś czas temu szukała osoby, która zostanie jej asystentką personalną. 

Klaudia El Dursi szuka asystentki. Dłuuuga lista obowiązków >>

Klaudia El Dursi - kieszonkowe synów

Klaudia El Dursi jest mamą dwóch synów, 14-letniego Dawida oraz 9-letniego Jasia. Rodzina jest dla niej bardzo ważna. Kiedy mogła, to zabierała chłopców ze sobą do Kolumbii, bo  m.in. tam kręciła zdjęcia do produkcji, której jest gospodynią. W niedawnym wywiadzie dla portalu Pomponik zdradziła, że jej synowie co miesiąc otrzymują kieszonkowe. Zarówno starszy, jak i młodszy dostają taką samą kwotę. Dodała, że nigdy nie rozmawiała z innymi rodzicami na ten temat, więc nie ma porównania, ile pieniędzy dostają rówieśnicy jej pociech. Klaudia El Dursi wyznała, że jej synowie dostają po 250 złotych miesięcznie.

Moim dzieciom niczego nie brakuje. Nie wiem, czy są rozpieszczeni, czy nie. Chciałabym, żeby nie. Niczego im nie brakuje, nie ograniczam ich, dlatego stwierdziłam, że ten budżet powinien być okrojony.

Modelka ma wgląd w wydatki swoich synów, dzięki czemu wie, na co wydają otrzymane pieniądze. 

Myślicie, że wysokość kieszonkowych synów Klaudii El Dursi jest duża?

Catering wigilijny od Magdy Gessler. Ile kosztuje barszcz, a ile pierogi? >>

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama