News

Koncert Ariany Grande w Krakowie 16+! Precedensowe obostrzenia w Polsce

Koncert Ariany Grande w Krakowie 16+! Precedensowe obostrzenia w Polsce

fot. materiały prasowe

Koncert Ariany Grande w Polsce odbędzie się 9 września 2019 roku. Jedna z najpopularniejszych wokalistek świata wystąpi w Tauron Arenie w Krakowie.

Dzisiaj ruszyła przedsprzedaż biletów na to wydarzenie, z której mogą skorzystać klienci banku Citi Handlowego. Regularna sprzedaż ruszy 20 grudnia 2018 roku. Ceny biletów na koncert Ariany Grande wahają się od 199 złotych aż do 2527 złotych. Te najtańsze gwarantują miejsce na trybunach, a te najdroższe pozwalają m.in. na Meet&Greet z Arianą Grande oraz możliwość przebywania w specjalnej strefie Sweetener.

Ariana Grande w Polsce 2019: BILETY, CENY, GDZIE KUPIĆ >>

Nie obyło się bez afery wokół biletów na ten występ. Okazuje się, że na koncercie Ariany Grande w Krakowie 2019 przewidziano specjalne obostrzenia, które nie spodobają się młodszym fanom.

Na płytę koncertu w Tauron Arenie nie mogą zakupić bilety osoby poniżej 16. roku życia. Oznacza to, że w tej najbardziej popularnej strefie nie będą mogli bawić się fani, którzy nie ukończyli 16 lat – nawet pod opieką osoby dorosłej. Przypomnijmy, że płyta to miejsce praktycznie pod samą sceną - zaraz za małą strefą VIP.

Osoby poniżej 16. roku życia mogą zobaczyć koncert Ariany Grande tylko z trybun lub ze strefy VIP, gdzie bilety kosztują 1768 złotych.

Co ciekawe, z informacji na stronie LiveNation.pl wynika, że tylko wykupując bilet Sweetener Sound Check za 1668 złotych będziecie mogli wejść na płytę nie mając 16 lat. 

Nie podano do wiadomości dlaczego wokalistka nie pozwala wpuszczać na płytę pod scenę młodszych widzów. 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj