Reklama
placeholder
News

Koncert Ariany Grande w Polsce: wejście tylko z TĄ torbą [WAŻNE OBOSTRZENIA]

Koncert Ariany Grande w Polsce: wejście tylko z TĄ torbą [WAŻNE OBOSTRZENIA]

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Koncert Ariany Grande w Polsce odbędzie się za kilka miesięcy. Wokalistka wystąpi w Krakowie 9 września 2019 roku. Bilety do Tauron Areny rozeszły się w ekspresowym tempie – nic dziwnego, bo będzie to pierwszy koncert Grande w naszym kraju.

Przypomnijmy, że piosenkarka miała przyjechać do Polski już w 2017 roku. Koncert w Łodzi został jednak odwołany po zamachu terrorystycznym, który miał miejsce na występie Ariany Grande w Manchasterze. Zginęły wówczas 23 osoby (łącznie z zamachowcem-samobójcą), a ponad 800 zostało rannych. Wśród zabitych były 2 osoby polskiej narodowości.

7 Rings Ariany Grande PO ROSYJSKU! Dobry cover? >>

Koncert Ariany Grande w Krakowie z przyczyn bezpieczeństwa stanie się jedną z najlepiej chronionych imprez w naszym kraju. Organizator występu, agencja Live Nation, wprowadził kolejne obostrzenia dotyczące procedury wejścia na koncert wokalistki.

Krótko przed rozpoczęciem sprzedaży biletów agencja poinformowała na swoim profilu na Facebooku, że na płytę przed scenę nie mogą kupić biletu osoby poniżej 16. roku życia, co spowodowało liczne protesty fanów. Zakaz finalnie zniesiono.

Kim Kardashian nie wstydzi się choroby skóry. Pokazała zdjęcie >>

Teraz dowiadujemy się, że na koncert Ariany Grande nie wejdziemy z torebką, plecakiem czy nerką. Jeśli wybierasz się na koncert Ari i chcesz zabrać ze sobą coś poza telefonem i kluczami do domu, musisz zainwestować w przezroczystą torbę, dzięki której nie będzie można niczego ukryć przed ochroną obiektu.

Każdy uczestnik koncertu może mieć ze sobą 1 torbę:

- torby MUSZĄ być w 100% przezroczyste

- torby mogą być wykonane z przezroczystego plastiku, winylu lub PVC

- toby nie mogą być większe niż format A4

- czytamy na profilu Live Nation.

Popieracie takie obostrzenia? Tak powinno być na każdym koncercie?

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama