News

Kraina Lodu 2: zobacz fragment z piosenką INTO THE UNKNOWN [WIDEO]

Kraina Lodu 2: zobacz fragment z piosenką INTO THE UNKNOWN [WIDEO]

Fot. YouTube.com/DisneyMusicVEVO

Obejrzyjcie fragment filmu Kraina Lodu 2 z piosenką Into The Unknown. Przekonał Was do zobaczenia całej animacji?

Kraina Lodu 2: Elsa jest lesbijką? >> 

Kraina Lodu 2: piosenka Into The Unknown

4 grudnia w sieci pojawiło się wideo ze sceną z filmu Kraina Lodu 2. W nagraniu możemy usłyszeć pełną wersję piosenki Into The Unknown (W Nieznane), którą śpiewa Elsa. Księżniczka wykonuje utwór głosem amerykańskiej aktorki Idiny Menzel.

Piosenka Into The Unknown została nagrana z udziałem nie tylko Idiny Menzel lecz także wokalistki Aurory. Dodajmy, że singiel został skomponowany przez Kristen Anderson-Lopez i Roberta Lopeza.

Kraina lodu 2 - Disney udostępnił jedną ze scen z filmu. Zobacz wideo >> 

Kraina Lodu 2: o czym jest film?

Akcja Krainy Lodu 2 rozgrywa się 3 lata po wydarzeniach z pierwszej części animacji. Księżniczki Anna i Elsa ruszają w podróż do Zaczarowanego Lasu, żeby szukać pomocy dla królestwa Arendelle. Puszcza jest pokryta mgłą od czasu, kiedy królewskie wojsko stoczyło tam walkę z tajemniczym plemieniem.

Tak jak w przypadku pierwszej części, reżyserami Krainy Lodu 2 zostali Chris Buck i Jennifer Lee. Głosu postaciom użyczają m.in. Kristen Bell (Anna), Idina Menzel (Elsa), Jonathan Groff (Kristoff), Santino Fontana (Hans) i Josh Gad (Olaf).

Kraina lodu 2 – recenzja filmu >> 

Przypomnijmy, że pierwsza część filmu została uznana za najbardziej dochodową animację w historii kina (na całym świecie zarobiła ponad miliard dolarów) i otrzymała dwa Oscary – za najlepszy długometrażowy film animowany oraz za najlepszą piosenkę (Let It Go).

Kraina Lodu 2 trafiła do polskich kin 22 listopada 2019 roku. Jeszcze macie szansę kupić bilet do kina i obejrzeć scenę z piosenką Into The Unknow (i cały film ;-)) na dużym ekranie.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Frozen 2 Movie ❄️ (@frozen2_)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sisters before seasons

Post udostępniony przez Frozen 2 Movie ❄️ (@frozen2_)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Frozen2

Post udostępniony przez Disney’s Frozen 2 (@disneyfrozen)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Anna
    Kocham ten film byłam na nim w kinie <3 <3 jeśli też chcesz obejrzeć możesz obejrzeć go tutaj za darmo http://gestyy.com/w7cm58 Jeśli Ci się podobał możesz też przesłać znajomym :)
    2 miesiące temu