News

Będzie Kraina Lodu 3? Jeden z aktorów zna odpowiedź!

Będzie Kraina Lodu 3? Jeden z aktorów zna odpowiedź!

Fot. YouTube.com/Walt Disney Animation Studios

Będzie Kraina Lodu 3? Jeden z aktorów, który zagrał w animacji zna odpowiedź na to pytanie. Możemy liczyć na kontynuację historii Anny i Elsy?

Szukasz kultowych filmów i seriali dostępnych online? Te tytuły zobaczysz także w Polsce >>

Kraina Lodu 2 – o czym jest film? 

22 listopada 2019 roku na ekrany polskich kin weszła Kraina Lodu 2. Tak jak w przypadku pierwszej części, reżyserami animacji zostali Chris Buck i Jennifer Lee. W filmie dubbingowo wystąpili m.in. Kristen Bell (Anna), Idina Menzel (Elsa), Jonathan Groff (Kristoff), Santino Fontana (Hans) i Josh Gad (Olaf).

O czym jest Kraina Lodu 2? Akcja rozgrywa się 3 lata po wydarzeniach z pierwszej części animacji. Anna i Elsa wyruszają w podróż do Zaczarowanego Lasu, żeby szukać pomocy dla królestwa Arendelle. Puszcza jest pokryta mgłą od czasu, kiedy królewskie wojsko stoczyło tam walkę z tajemniczym plemieniem.

Przypomnijmy, że pierwsza część Krainy Lodu została uznana za najbardziej dochodową animację w historii kina (na całym świecie zarobiła ponad miliard dolarów) i otrzymała dwa Oscary – za najlepszy długometrażowy film animowany oraz za najlepszą piosenkę (Let It Go).

Kraina lodu 2 – recenzja filmu >> 

Czy powstanie Kraina Lodu 3?

Fani Elsy, Anny i bałwanka Olafa na pewno zastanawiają się czy możemy liczyć na trzecią część opowieści. Alfred Molina, który w filmie Kraina Lodu 2 wciela się w postać ojca Elsy i Anny – króla Agnarra – twierdzi, że kolejna część animacji raczej nie powstanie.

Nie sądzę, aby miała powstać trójka. Tak przynajmniej słyszałem. Kto wie? Takie decyzje zdecydowanie są podejmowane w miejscach wykraczających poza moje kompetencje – cytuje jego wypowiedź portal naEKRANIE.

Może jeszcze nic straconego? :-)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Frozen 2 Movie ❄️ (@frozen2_)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Frozen 2 Movie ❄️ (@frozen2_)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Frozen2

Post udostępniony przez Disney’s Frozen 2 (@disneyfrozen)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.