Reklama
placeholder
News

Krzysztof Rutkowski otrzymał romskie imię. Jak brzmi?

Krzysztof Rutkowski otrzymał romskie imię. Jak brzmi?

fot. Wikimedia Commons / Fryta73

Reklama
Reklama
placeholder

Krzysztof Rutkowski otrzymał specjalne imię od Romów. W ten sposób postanowili podziękować mu za to, że angażuje się w ich sprawy. 

Krzysztof Rutkowski bez wątpienia jest najpopularniejszym detektywem w Polsce. Jego działania mogą być dyskusyjne, ale angażował się m.in. w poszukiwania zaginionych osób. Detektyw od lat pomaga również ofiarom oszustów czy prześladowców. Niedawno postanowił wkroczyć do akcji w sprawie zespołu Baciary, którego członkowie od pewnego czasu zmagają się z uporczywym stalkerem. Detektyw opublikował w mediach społecznościowych nagranie, w którym zapewnił, że stalker podzieli los wielu złapanych przez niego przestępców i nie pozostanie bezkarny. O tym, że działania Krzysztofa Rutkowskiego przynoszą skutki, mogli przekonać się też Romowie. Jakie imię otrzymał od nich w ramach wdzięczności?

400-konne BMW E36 na komunię. Krzysztof Rutkowski zaszalał z prezentem dla syna >>

Krzysztof Rutkowski otrzymał specjalne imię od Romów

Krzysztof Rutkowski od niedawna jest znany jako Zorro. Jak dowiedział się portal Jastrząb Post, to właśnie takie specjalne imię otrzymał od Romów za to, że pomaga im rozwiązywać ich sprawy przez prawie 30 lat. W maju 2023 roku detektyw rozpoczął śledztwo w sprawie Kamila K., który został oskarżony o udział w przestępstwie metodą ''na policjanta''. Dwa miesiące wcześniej odwiedził Tarnów, gdzie stanął w obronie osoby pochodzenia romskiego i przekonywał, że ta została niesłusznie oskarżona o kradzież. 

Krzysztof Rutkowski o swoich zarobkach. ‘Ja nie mam się czego wstydzić, że jestem milionerem’ >>

Wygląda na to, że detektywowi bardzo przypadło do gustu jego specjalne imię. Jastrząb Post dowiedział się, że Krzysztof Rutkowski zmienił tablicę rejestracyjną swojego samochodu na taką z napisem ''ZORRO''. 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama