Reklama
placeholder
News

Stanowski ratuje Kanał Zero. Zaprasza Natalię Janoszek do prowadzenia kanału

Stanowski ratuje Kanał Zero. Zaprasza Natalię Janoszek do prowadzenia kanału

fot. YouTube: fragment materiału Kanał Zero

Reklama
Reklama
placeholder

Krzysztof Stanowski jeszcze do niedawna nie chciał mieć nic wspólnego z Natalią Janoszek. Wygląda na to, że jest to już nieaktualne. Dziennikarz właśnie zaproponował jej pracę w Kanale Zero.

Krzysztof Stanowski zyskał szczególną popularność za sprawą Natalii Janoszek. Pod koniec maja 2023 roku prowadzący Kanału Sportowego podzielił się na YouTubie filmem pod tytułem Jak zmyślić karierę i trafić na szczyt?. Doszedł w nim do wniosku, że celebrytka nie mówiła prawdy na temat swoich sukcesów w Bollywood. Dowody przeciwko Natalii Janoszek przedstawił też w 3-godzinnym materiale pod tytułem Bollywoodzkie zero: Natalia Janoszek. The end. Wygląda na to, że Krzysztof Stanowski docenił to, że kobieta potrafiła zaistnieć w szoł biznesie i jest przekonany, że wspólnymi siłami uda im się sprawić, że Kanał Zero zyska jeszcze większy rozgłos.

Krzysztof Stanowski dotrzymał słowa i przyjrzał się Caroline Derpienski. Film z jego wizyty w Miami jest już w sieci >>

Krzysztof Stanowski chce współpracować z... Natalią Janoszek. Wydał oświadczenie

Kanał Zero w ostatnim czasie znalazł się w ogniu krytyki po tym, jak Krzysztof Stanowski pod koniec marca 2024 roku podzielił się na nim materiałem na temat Gazety Wyborczej. Dziennikarz wdał się z jej redaktorami w medialną przepychankę po tym, jak na stronie gazety pojawił się artykuł krytykujący jego działania pod tytułem Zero hamulców. Do ostatnich treści Stanowskiego na Kanale Zero odnieśli się również eksperci, którzy uznali, że ten ''tabloidyzuje'' swoje działania.

Stanowski zarobił na Kanale Zero więcej niż przewidywał. Dostał propozycję sprzedaży >>

Krzysztof Stanowski postanowił ratować swój kanał. Dziennikarz opublikował na swoim InstaStory zaskakujące oświadczenie, w którym zaprosił do współoracy Natalię Janoszek. Dziennikarz jest przekonany, że dzięki ich współpracy pobije kolejne rekordy oglądalności i udowodni ekspertom, że jego kanał jest uwielbiany przez internautów. 

Oświadczenie znajdziecie poniżej:

.

.

.

.

.

Mamy Was! Nie wierzcie we wszystko, co przeczytacie dzisiaj w sieci - Prima Aprilis! :) 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama