Reklama
placeholder
News

Książę William szaleje na koncercie Taylor Swift. Ten film i zdjęcie przejdą do historii rodziny królewskiej

Książę William szaleje na koncercie Taylor Swift. Ten film i zdjęcie przejdą do historii rodziny królewskiej

fot. Instagram: @taylorswift / TikTok: @dailymailroyals

Reklama
Reklama
placeholder

Książę William wybrał się na koncert Taylor Swift w Londynie. Film, na którym tańczy na trybunach, stał się hitem w sieci.

Taylor Swift w piątek 21 czerwca 2024 roku zagrała swój pierwszy z trzech koncertów na Stadionie Wembley w Londynie. Tego dnia jej występ w ramach The Eras Tour miało okazję zobaczyć wiele znanych osób, w tym m.in. książę William, który obchodził swoje 42. urodziny. Syn króla Karola III zabrał na koncert swoje dzieci, czyli księcia George'a, księżniczkę Charlotte oraz księcia Louisa. Poza nagraniem z ich udziałem, do sieci trafiło zdjęcie, na którym członkowie rodziny królewskiej zapozowali z samą Taylor Swift. Nie było to pierwsze spotkanie księcia Williama z piosenkarką.

Księżna Kate przechodzi chemioterapię. Wiadomo, w jakim jest obecnie stanie >>

Tak książę William bawił się na koncercie Taylor Swift 

Książę William za sprawą The Eras Tour znów miał okazję spotkać się z Taylor Swift. Przypominamy, że poznał ją już w 2013 roku. Wzięli wtedy udział w akcji charytatywnej, w ramach której zaśpiewali razem piosenkę Living on a Prayer w wykonaniu Jona Bon Jovi'ego. Muzyk sam towarzyszył im na scenie i zagrał na gitarze. 

Książę William i Britney Spears mogli być parą? Książę miał dać jej kosza >>

Podczas koncertu na Wembley książę William miał okazję zaśpiewać wraz z Taylor Swift m.in. Shake it Off. To właśnie podczas tej piosenki został przyłapany przez jednego z członków publiczności, jak szalał na trybunach. Choć tym razem nie wystąpił w duecie z piosenkarką, spotkał się z nią za kulisami. Taylor Swift zrobiła sobie selfie wraz z księciem Williamem, księciem Georgem i księżniczką Charlotte i podzieliła się nim na swoim profilu na Instagramie. Do zdjęcia załapał się też partner piosenkarki, Travis Kelce.

Nagranie tańczącego i śpiewającego księcia Williama z pewnością przejdzie do historii rodziny królewskiej. Możecie je zobaczyć poniżej:

@dailymailroyals The Prince of Wales was seen 'shaking it off' at night one of The Eras Tour at Wembley Stadium. Prince William was one of 90,000 who attended Taylor Swift's record-breaking show. Other royals in attendance include his children Prince George and Princess Charlotte, along with Zara and Mike Tindall. The Prince's youngest son, Prince Louis, stayed home with his mother Kate. 🎥 Katheryne Kenward via Storyful #royals #news #princewilliam #princeofwales #princegeorge #princesscharlotte #taylorswift #theerastour #wembleystadium ♬ original sound - Daily Mail Royals

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama