Reklama
placeholder
News

Nastolatek zrzucił wielką kulę śnieżną w centrum handlowym w Elblągu. Z 3. piętra [WIDEO]

Nastolatek zrzucił wielką kulę śnieżną w centrum handlowym w Elblągu. Z 3. piętra [WIDEO]

fot. youtube.com/@portelpl

Reklama
Reklama
placeholder

Grupa nastolatków wpadła na wyjątkowo głupi pomysł. Zdarzenie mogło mieć tragiczne konsekwencje.

Rafał Grabias pożegnał Gabriela Seweryna. W przeszłości tworzyli długoletni związek >>

Chłopak rzucił kulę śnieżną w Elblągu

W internecie można zobaczyć filmik, na którym widzimy grupę młodzieży w centrum handlowym (obejrzycie go na końcu artykułu). Nastolatkowie znajdowali się na 3. piętrze galerii. Gdy rozpoczyna się nagranie, chłopak pyta „Już?”, po czym przystępuje do działania.

Najdziwniejsze kalendarze adwentowe 2023. Co można w nich znaleźć? >>

Nastolatek w rękach trzyma ogromną kulę śnieżną, a następnie ze słowami „Święty Mikołaj, merry Christmas. Bomba!” rzuca ją przez balustradę na niższe piętra. Cała sytuacja została nagrana przez pozostałych uczestników zdarzenia, którzy śmiejąc się i przeklinając, czym prędzej uciekają. Do incydentu doszło 25 listopada w sobotę. Z początku pojawiły się doniesienia o poszkodowaniu 4-latka, na którego głowę miała spaść ów kula, jednak policja nie potwierdza takich informacji.

Policja zajęła się sprawą incydentu w galerii handlowej w Elblągu

Jak podaje serwis portel.pl sprawą zajmuje się policja. Udało się ustalić dane sprawcy — to 15-letni chłopak. Na komendę zgłosiła się matka nastolatka, zapewniając, że ten złoży wyjaśnienia. Z uwagi na jego wiek, sprawą ma się zająć sąd rodzinny i nieletnich.

Ustalono, że do zdarzenia doszło w sobotę, 25 listopada, ok. godz. 19.20. 15-latek w towarzystwie innych osób zrzucił kulę śniegową z trzeciego piętra jednego z centrów handlowych na plac zabaw dla dzieci. Policjanci zabezpieczyli monitoring w centrum oraz telefony osób nagrywających to zdarzenie. Prowadzimy postępowanie w tej sprawie w związku z art. 160 kodeksu karnego, czyli narażenia innych osób na niebezpieczeństwo — poinformował nadkomisarz Krzysztof Nowacki, oficer dyżurny KMP w Elblągu.

Kulą śnieżna w centrum handlowym — wideo

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama