News

Kup teraz, zapłać później? H&M wprowadził nową opcję zakupów

Kup teraz, zapłać później? H&M wprowadził nową opcję zakupów

Fot. Wikimedia Commons/Santeri Viinamäki

Kup teraz, zapłać później? H&M wprowadził nową opcję zakupów. To super sprawa dla wszystkich, którzy uwielbiają shopping. ;-) O co chodzi? 

Burza słoneczna nadciąga! Może mieć poważne konsekwencje >> 

Szwedzka sieć sklepów H&M, we współpracy z firmą Klarna, rozszerzyła swoje usługi o nową formę zakupów – „Kup teraz, zapłać później”. Do tej pory opcja była dostępna jedynie w sklepach internetowych, a sieć H&M jako pierwsza marka wprowadziła ją również do sklepów stacjonarnych. Przedstawiciele firmy uważają, że zakupy w takiej formie poprawią jakość obsługi klienta. 

Istnieje bielizna dla mężczyzn, która… chłodzi jądra! >> 

Na czym polega „kup teraz, zapłać później”?  Klienci będą mogli zeskanować kod QR wybranej przez siebie rzeczy w sklepie stacjonarnym, a potem po prostu wyjść z zakupami do domu. Tam mogą spokojnie je przemyśleć, a kiedy już podejmą decyzję, zapłacić lub bezpłatnie zwrócić towar do sklepu. Na wpłacenie pieniędzy lub zwrot produktów mają 2 tygodnie. Warto zaznaczyć, że z opcji mogą skorzystać tylko ci, którzy założyli wcześniej konto na stronie internetowej H&M. 

Harry Potter kończy 39 lat! Jak dziś wyglądają Draco, Neville, Ginny i inni? >> 

Z opcji „Kup teraz, zapłać później” można skorzystać już w sklepach H&M na terenie Szwecji. Sieć planuje też wprowadzenie nowej funkcji w Belgii oraz Holandii. Na razie nie wiadomo czy opcja „Kup teraz, zapłać później” będzie dostępna również w Polsce.

Robilibyście zakupy w ten sposób? 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.