News

Lady Gaga i BLACKPINK w duecie! Zobacz klip do Sour Candy

Lady Gaga i BLACKPINK w duecie! Zobacz klip do Sour Candy

fot. instagram.com/ladygaga / instagram.com/blackpinkofficial

Lady Gaga i dziewczyny z BLACKPINK to mieszanka wybuchowa! Wokalistka połączyła z k-popowym zespołem i we wtorek 16 czerwca w sieci pojawiło lyric video do ich wspólnego kawałka Sour Candy. W ciągu kilkunastu godzin obejrzano bo ponad 1,5 miliona razy!

Piosenka Sour Candy znalazła się na najnowszym albumie Lady Gagi pod tytułem Chromatica. Wcześniej ten krążek promował m.in. duet z Arianą Grande, czyli Rain On Me.

K-pop: wokalista TST nie żyje. Miał 28 lat >>

Lady Gaga i BLACKPINK - Sour Candy

Sour Candy staje się hitem, a fani chwalą współpracę girlsbandu i Lady Gagi. Przypomnijmy, że duet z Arianą Grande przyniósł obydwóm piosenkarkom ogromny sukces. Rain On Me znalazło się na pierwszym miejscu amerykańskiej listy przebojów Billboard, więc Ariana Grande została pierwszą osobą w historii, której aż cztery piosenki zadebiutowały na szczycie tego notowania (thank u, next, 7 Rings, Stuck with u i Rain On Me), a Lady Gaga została trzecim artystą w historii, który zdobył szczyt listy Billboard Hot 100 w trzech różnych dekadach: 2000, 2010 i 2020. Ten wynik pobiły jedynie Mariah Carey i Beyonce. 

Anty-Facebook jest dostępny. Jak działa MeWe? >>

Czy Sour Candy również okaże się takim sukcesem?


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Welcome to #Chromatica. Now dance motherf💕ckers!!!!!!!

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Saturday 🧚‍♀️

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj