Reklama
placeholder
News

Oscary 2023: Lady Gaga ruszyła na ratunek fotoreporterowi, który się… potknął

Oscary 2023: Lady Gaga ruszyła na ratunek fotoreporterowi, który się… potknął

fot. YouTube.com/LadyGaga / fot. twitter.com/FilmUpdates

Reklama
Reklama
placeholder

Lady Gaga gdziekolwiek się pojawi, przyciąga uwagę fotoreporterów i fanów. Czy to poprzez swoje odważne stylizacje, bezpośrednie wypowiedzi czy bezkompromisowe okazywanie emocji. Także wieczór oscarowy okazał się w pewien sposób szczególny.

Oscary 2023 - oto zwycięzcy. Wszystko wszędzie naraz zaskakuje, Brendan Fraser wzbudza emocje >>

Lady Gaga: Oscary 2023, nominacja

Lady Gaga w 2019 roku zdobyła statuetkę za najlepszą piosenkę filmową – chodziło oczywiście o utwór Shallow z filmu Narodziny gwiazdy. Także w tym roku Gaga otrzymała nominację za utwór Hold my hand z filmu Top Gun: Maverick. Jednak tym razem to nie kwestia nagrody zwróciła uwagę całego świata, a zachowanie artystki wobec… fotoreportera.

Oscary 2023: Rihanna zaśpiewała na ceremonii. Jak się prezentowała? >>

Oscary 2023: Lady Gaga pomaga fotoreporterowi

Przemarsz gwiazd przez czerwony, a w tym roku szampański dywan, to moment równie ważny, jak samo rozdanie statuetek. Fotoreporterzy walczą o najlepsze kadry i możliwość uchwycenia wszystkich wielkich nazwisk. W czasie tego zamieszania jeden z fotografów stracił równowagę i upadł. Lady Gaga zauważyła to kątem oka i bez zawahania się podbiegła do niego, pomagając mu wstać. Moment został uchwycony przez kamery, możecie go zobaczyć na końcu artykułu.

Oscary 2023: Lady Gaga, kreacja

Całej sytuacji kolorytu dodaje fakt, że wokalistka pospieszyła na pomoc mając na sobie wyjątkową suknię od Versace, nie zważając na szeroką spódnicę i bardzo niskie wycięcia w talii. Później artystka wystąpiła na scenie wykonując wspomniany wcześniej utwór Hold my hand i tutaj również zaskoczyła – pojawiła się bowiem bez makijażu, w czarnym t-shircie i dżinsach. Fragmenty występu i ten codzienny ubiór na gali oscarowej zobaczycie na nagraniu poniżej.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama