Reklama
placeholder
News

Oscary 2023: Rihanna zaśpiewała na ceremonii. Jak się prezentowała?

Oscary 2023: Rihanna zaśpiewała na ceremonii. Jak się prezentowała?

fot. instagram.com/badgalriri

Reklama
Reklama
placeholder

Gala Oscarowa każdego roku wzbudza wiele emocji. I nie chodzi tutaj wyłącznie o wielkich wygranych i wielkich przegranych, ale także o wszystko, co się wiąże z tym szczególnym wieczorem: od strojów gwiazd, przez nazwiska gospodarzy gali aż po artystów występujących tego wieczoru na scenie. W tym roku mogliśmy usłyszeć między innymi Rihannę.

Miley Cyrus kolejny raz śpiewa o Liamie Hemsworthcie? Internauci nie mają wątpliwości >>

Rihanna: Oscary, kreacja

Rihanna obecnie jest w drugiej ciąży. Już poprzednim razem przyzwyczaiła swoich fanów do pokazywania się w odważnych stylizacjach, które eksponowały brzuch. Można więc było się spodziewać czegoś wyjątkowego tego wieczoru. Riri nie zawiodła oczekiwań i w ciągu gali zaprezentowała aż trzy kreacje. Wieczór rozpoczęła w skórzanej sukni z domu mody Alaia, natomiast na scenie wystąpiła w cekinowej kreacji z Maison Margiela. Na koniec pokazała się jeszcze w miętowym zestawie od Bottegi Venety. Wszystkie te kreacje zobaczycie poniżej.

Eurowizja 2023: Blanka odniosła się do preselekcji w zagranicznych mediach. Jak radzi sobie z hejtem? >>

Rihanna: Oscary, piosenka Lift me up

Artystka pojawiła się na scenie, by wykonać utwór Lift me up z filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Piosenka była nominowana do Oscara, finalnie jednak nie zdobyła statuetki. Listę wszystkich zwycięzców gali możecie sprawdzić tutaj:

Oscary 2023 - oto zwycięzcy. Wszystko wszędzie naraz zaskakuje, Brendan Fraser wzbudza emocje >>

Występ został oceniony bardzo pozytywnie, a wokalistka otrzymała owację na stojąco. Poniżej możecie obejrzeć to widowisko oraz kreacje Rihanny.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama