News

Lady Gaga: jest wideo z porwania jej psów. Nagranie zawiera brutalne sceny

Lady Gaga: jest wideo z porwania jej psów. Nagranie zawiera brutalne sceny

Fot. Instagram.com/ladygaga

Jest nagranie z porwania psów Lady Gagi, do którego doszło 24 lutego 2021 roku. Ostrzegamy – nagranie zawiera brutalne sceny.

Brutalne porwanie psów Lady Gagi. Padły strzały >>

Psy Lady Gagi zostały skradzione

Ryan Fischer został kilkukrotnie postrzelony w Los Angeles podczas spaceru z buldogami francuskimi Lady Gagi. Napastnicy ukradli dwa psy gwiazdy – Kojo i Gustavo. Suczka – Miss Asia – uciekła, a później została odnaleziona przez policję.

Portale informowały, że kiedy Fischer został odnaleziony, „ledwo oddychał”. Natychmiast trafił do szpitala. Przekazano, że 30-latek wraca do zdrowia.

Policja opisała dwóch podejrzanych o przestępstwo jako czarnoskórych mężczyzn, którzy w chwili zdarzenia mieli czapki z daszkiem. Uciekli białym autem.

Psy Lady Gagi porwane – wideo

Portal TMZ dotarł do nagrania z prywatnego monitoringu, które uwieczniło moment porwania psów Lady Gagi. Widać na nim jak dwie osoby wysiadają z samochodu. Jeden z mężczyzn ładuje broń i mówi do pracownika gwiazdy, żeby „oddał im zwierzęta”.

Zrzucili nastolatka z mostu. Makabryczne wideo trafiło na TikToka >> 

Dochodzi do szarpaniny, a w pewnym momencie Ryan Fischer zostaje postrzelony w klatkę piersiową.  Kiedy mężczyzna upada, dwaj napastnicy zabierają psy.

Śledczy ustalają czy celem napadu były buldogi francuskie należące do piosenkarki. Jak informuje m.in. Daily Mail zwierzęta z rodowodem kosztują nawet 10 tysięcy dolarów.

Przypomnijmy, że Lady Gaga, która w tej chwili pracuje nad nowym filmem, oferuje osobie, która zwróci jej psy 500 tysięcy dolarów. Artystka miała poinformować, że „nie będzie zadawała pytań”.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.