Reklama
placeholder
News

Lamine Yamal spotkał Leo Messiego jak był niemowlakiem. Mają wspólne zdjęcia

Lamine Yamal spotkał Leo Messiego jak był niemowlakiem. Mają wspólne zdjęcia

fot. instagram.com/hustle_hard_304. fot. instagram.com/leomessi

Reklama
Reklama
placeholder

Leo Messi jest legendą futbolu, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Lamine Yamal jest młodą gwiazdą FC Barcelony i reprezentacji Hiszpanii. Niedawno stał się najmłodszym piłkarzem z golem w historii hiszpańskiej kadry narodowej. Strzelił gola mając w meczu z Gruzją w wieku 16 lat i 57 dni.

Kilka dni temu ojciec Lamine Yamala, Mounir Nasroui, opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie sprzed 16 lat, na którym Leo Messi kąpie w wanience malutkiego Lamine. To i szereg innych zdjęć z sesji, w tym jedno, na którym Messi przytula małego Yamala w ręczniku i drugie, na którym jego matka Sheila Ebana pomaga umyć syna, szybko stały się viralowe.

IShowSpeed przyleciał do Polski. Wojtek Gola dał mu się przejechać maluchem [WIDEO] >>

Leo Messi i Lamine Yamal - historia zdjęcia

W grudniu 2007 roku, przy okazji akcji charytatywnej, w której brali udział piłkarze FC Barcelony, 20-letni Lionel Messi pozował z małym Laminem, wówczas sześciomiesięcznym. 

Zdjęcia zostały opublikowane w kalendarzu charytatywnym na 2008 rok zorganizowanym przez fundację klubu Barcelony i katalońską gazetę Diario Sport, a zebrane pieniądze zostały przekazane organizacjom charytatywnym, w tym UNICEFowi i różnym organizacjom pozarządowym w całej Katalonii. 

MaRina i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami! Ich córeczka jest już na świecie >>

16 lat temu nikt nie mógł podejrzewać jak daleko zajdzie Messi, ani że ten niemowlak z wanienki będzie strzelał rekordowe gole. Los lubi płatać figle.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama