Reklama
placeholder
News

Lexy Chaplin była zakochana w Marcinie Dubielu! Dlaczego nie są razem?

Lexy Chaplin była zakochana w Marcinie Dubielu! Dlaczego nie są razem?

Fot. Instagram.com/lexychaplin/marcindubiel

Reklama
Reklama
placeholder

Lexy Chaplin była zakochana w Marcinie Dubielu! Dlaczego nie są razem? ! YouTuberka opowiedziała o tym widzom w filmie, który niedawno opublikowała na swoim kanale.

Dlaczego Kacper Blonsky odszedł z Teamu X? Stuu i Marcin Dubiel komentują >> 

Lexy Chaplin – dlaczego odeszła z Teamu X?

Jakiś czas temu Lexy Chaplin oficjalnie odeszła z Teamu X. YouTuberka nagrała InstaStory, w którym poinformowała fanów o swojej decyzji.

Niektórzy z Was już podejrzewają, ale chciałam to oficjalnie powiedzieć. Odchodzę z „Teamu X” (...). Odchodzę, bo ostatnio się nie czułam tam najlepiej (…). Wiecie,  mój rozdział się tam po prostu skończył (…) –  powiedziała.

Przypomnijmy, że Team X to projekt, który powstał sierpniu 2019 roku i miał trwać 2 lata. Wzięło w nim udział pięciu influencerów – Kacper Blonsky, Stuart Stuu Burton, Lexy Chaplin, Marcin Dubiel i Julia Kostera. Przez jakiś czas do Teamu X należał też Michał Gała. Wszyscy twórcy zamieszkali w podwarszawskiej willi pełnej kamer, tzw. Domu X.

Lexy odchodzi z Teamu X! „Stwierdziłam, że tak lepiej będzie dla wszystkich” >> 

4 czerwca 2020 roku na YouTube pojawił się film Dlaczego Odeszłam z Team X, w którym Lexy odpowiada na pytania fanów. Oczywiście pojawiły się też takie na temat projektu i relacji między jego uczestnikami. Lexy Chaplin powiedziała m.in, że z Teamu X „odeszła ostatecznie po kłótni z Marcinem”.

(…) Od jakiegoś czasu tam się zbierały nieciekawe rzeczy i nie czułam się tam już tak jak na początku. Kłótnia z Marcinem to była taka „wisienka na torcie”. Już po tym ja nie patrzyłam na ten Dom X ani na Team X tak samo (…). To bardzo bolało, ta cała spina z Marcinem (….). 

YouTuberka nie zdradziła dokładnie o co poszło, ale mówiła, że chodziło o zachowanie jednego z kolegów wobec niej, a Marcin stanął po jego stronie. Dodała, że nie ma kontaktu z Dubielem od momentu kłótni, czyli od 2 miesięcy.

Lexy Chaplin była zakochana w Marcinie Dubielu. Dlaczego nie są razem?

Przypomnijmy, że jeszcze w lutym 2020 roku pojawiały się plotki o tym, że Lexy Chaplin i Marcin Dubiel są parą. W swoim nowym filmie influencerka zdradziła, że rzeczywiście czuła coś więcej do 24-latka.

Ja Wam oficjalnie tego nigdy nie mówiłam, ale myślę, że jest na to czas. Ja byłam zakochana w Marcinie. I był taki okres, to był grudzień i listopad… moim zdaniem nie byliśmy razem, ale zachowywaliśmy się trochę jakbyśmy byli razem. Marcin był bardzo fajny. Wspominam dobrze te czasy – mówiła około 2:57 minuty filmu.

Renata Kaczoruk dołączy do Teamu X?! Co robiła w willi z Marcinem Dubielem? >> 

Dlaczego Lexy Chaplin i Marcin Dubiel nie są parą? YouTuberka powiedziała, że nie chciałaby być dziewczyną 24-latka. 

Ja czuję trochę żal do Marcina (…). Nie chciałabym z nim być, absolutnie nie, bo… nie. Ale to smutne, bo w domu to był mój najlepszy przyjaciel.

Cały filmik Lexy Chaplin Dlaczego odeszłam z Team X znajdziecie niżej.

Żałujecie, że ich relacja tak się potoczyła? 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama