Reklama
placeholder
News

Lexy odchodzi z Teamu X! „Stwierdziłam, że tak lepiej będzie dla wszystkich”

Lexy odchodzi z Teamu X! „Stwierdziłam, że tak lepiej będzie dla wszystkich”

fot. instagram.com/lexychaplin/

Reklama
Reklama
placeholder

Lexy Chaplin podjęła decyzję o odejściu z Teamu X. Stwierdziłam, że tak lepiej będzie dla wszystkich – poinformowała swoich fanów na InstaStories. Co się stało?

Projekt X powstał sierpniu 2019 roku. W projekcie wzięło udział pięciu influencerów – Kacper Blonsky, Stuart Stuu Burton, Lexy Chaplin, Marcin Dubiel i Julia Kostera. W grudniu do Teamu X dołączył Michał Gała, jednak kilka miesięcy później opuścił projekt. Wszyscy twórcy zamieszkali w podwarszawskiej willi zwanej Domem X. Posiadłość jest pełna kamer, dzięki czemu widzowie mogli obserwować ich codzienne życie. Projekt miał trwać 2 lata.

Dlaczego Kacper Blonsky odszedł z Teamu X? Stuu i Marcin Dubiel komentują >>

Lexy odeszła z Teamu X

O tym, że Teamie X panuje zła atmosfera mówiło się od dawna. Największe kontrowersje wzbudzał Marcin Dubiel, który zasłynął m.in. z wyśpiewania się z afrykańskiego chłopca czy łamania przepisów drogowych.

W marcu 2020 roku po kilku miesiącach od rozpoczęciu Projektu X odszedł Kacper Blonsky. Potem dom opuściła Lexy Chaplin i wróciła do swojej rodziny, ale nie było wiadomo czy to chwilowa przerwa czy definitywny koniec. Influencerka w końcu potwierdziła, że nie wraca do projektu.

Lexy Chaplin zamieściła na swoim InstaStory filmiki, w których postanowiła się odnieść do sprawy z Teamem X.

Niektórzy z Was już podejrzewają, ale chciałam to oficjalnie powiedzieć. Odchodzę z "Teamu X" [...]. Na początku chcę bardzo podziękować Stuartowi, że wziął mnie do tego projektu. Będę Ci wdzięczna do końca życia. Odchodzę, bo ostatnio się nie czułam tam najlepiej. It was my time to go. Wiecie,  mój rozdział się tam po prostu skończył.[...] -  powiedziała.

Julia Kostera i Kacper Blonsky parą?! Kim jest dziewczyna z klipu Crusher? >>

Potem Lexy odniosła się do plotek, które pojawiły się w chwili, gdy wyjechała z willi do swojego rodzinnego domu.

Trzymam kciuki za "Team X", żebyście się dalej rozwijali, żeby była dobra atmosfera… I to nie jest tak, że w momencie jak pojechałam do domu, to odłączyłam się od teamu. Dopiero będąc w domu, stwierdziłam, że tak będzie lepiej dla wszystkich, jeśli odejdę - zapewniła swoich fanów.

Lexy - plany na przyszłość

Na samym końcu influencerka odpowiedziała na pytanie fanów, które zaczęło pojawiać się po tym jak wstawiła pierwsze filmiki. Jakie są plany Lexy na przyszłość?

Ja sama nie wiem co dalej. Ja nie mam pojęcia. Oddaje to wszystko w ręce Boga. Co ma być to będzie. Na razie nie mam planu. No to tyle - podsumowała.

Polski youtuber udawał, że jest za granicą. Niestety słabo mu to wyszło >>

Będziecie tęsknić za Lexy w Teamie X?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama