Reklama
placeholder
News

Dlaczego Kacper Blonsky odszedł z Teamu X? Stuu i Marcin Dubiel komentują

Dlaczego Kacper Blonsky odszedł z Teamu X? Stuu i Marcin Dubiel komentują

Fot. Instagram.com/marcindubiel

Reklama
Reklama
placeholder

Dlaczego Kacper Blonsky odszedł z Teamu X? Marcin Dubiel i Stuu komentują decyzję youtubera.

Kacper Blonsky obraził się na Friza, bo ten wyśmiał jego kawałek >> 

Projekt X to inicjatywa, w której udział wzięło pięciu influencerów – Kacper Blonsky, Stuart, Stuu, Burton, Lexy Chaplin, Marcin Dubiel i Julia Kostera. W grudniu do Teamu X dołączył Michał Gała, jednak kilka miesięcy później opuścił projekt. Wszyscy twórcy zamieszkali w tzw. Domu X, czyli willi pełnej kamer, dzięki czemu widzowie mogli obserwować ich codzienne życie.

Niestety jakiś czas temu między uczestnikami doszło do nieporozumienia i Kacper Blonsky podjął decyzję o odejściu z Teamu X. 21-latek długo nie komentował swojej decyzji. Stuu zapowiadał fanom, że opublikuje film, w którym wszystko się wyjaśni, jednak nagranie się nie pojawiło. 

Niedawno Blonsky nagrał InstaStory, w którym poprosił wszystkich członków Teamu X, żeby wypowiedzieli się na temat tego co działo się w willi. Nikt jednak nie chciał zabrać głosu, tłumacząc się tym, że „aktualnie na świecie są większe problemy”. Marcin Dubiel napisał jednak, że Kacper Blonsky sam zrezygnował z Teamu X i zerwał z nim kontakt.

Polski youtuber udawał, że jest za granicą. Niestety słabo mu to wyszło >> 

Dlaczego Kacper Blonsky odszedł z Teamu X? Youtuber wyjaśnia

W niedzielę 15 marca Kacper Blonsky nagrał live, w którym postanowił wytłumaczyć fanom, dlaczego nie pojawia się już w Projekcie X. Autor hitu Eluwina ze łzami w oczach przyznał, że podjął taką decyzję m.in. z powodu konfliktów między nim a Stuu, dla którego, według Kacpra, liczyły się głównie pieniądze.

Dużo osób chyba nie rozumie, o co mi chodzi. Wiele osób myśli, że już się wybiłem i nie chce mieć z nimi nic wspólnego i tu pojawia się największy błąd. Jestem wdzięczny Stuartowi za szanse, jaką otrzymałem, dołączając od teamu. Od dawna próbowałem tworzyć na YouTubie, lecz nigdy nie udało się mi się tyle osiągnąć, jak będąc w teamie (…). Niestety wiesz też, dlaczego to wszystko się popsuło. Wiem, że oglądasz to i wszystko strasznie przeżywasz, też wiesz jak, ja to strasznie przeżywam i jakie piętno odcisnęło to na moim życiu (…). Pamiętam jak to wszystko doceniałeś i to najbardziej mnie boli, pamiętam jak bardzo się w to zaangażowaliśmy. Niestety pamiętam też moment, gdy zaczęło się to wszystko psuć. Pamiętam jak zauważyłem, że jednak czymś się różnimy, pamiętam, jak ci czegoś odmówiłem, bo było to po prostu sprzeczne ze mną. Pamiętam jak w ciągu chwili potrafiłeś zapomnieć o tym wszystkim i powiedzieć mi „kim ty k….a jesteś, żeby tak do mnie mówić”. (…) Najdziwniejsze jest to, że ty ten cel zaszczepiłeś mi w głowie, że wspólnie będziemy się spełniać, rozwijać i bawić (…) Nie mówię, że Ci na tym nie zależało, ale ponad tym było coś ważniejszego – PIENIĄDZE. Pamiętam, jak w nasze konflikty włączyłeś osobę mi bardzo ważną, gdzie naopowiadałeś złych rzeczy z mojej przeszłość. To jest cios poniżej pasa (…). Poskromiłem swoją złość i emocje, żeby to wszystko zapomnieć, lecz ty cały czasz dokładałeś swoją cegiełkę, żeby to się nie udało (…) – cytuje InstaStory Blonsky’ego m.in. portal Kozaczek.

Julia Kostera i Kacper Blonsky parą?! Kim jest dziewczyna z klipu Crusher? >> 

Kacper Blonsky odszedł z Teamu X – Marcin Dubiel komentuje

Do całej sytuacji, która panuje w Teamie X odniósł się Marcin Dubiel. Na Instagramie napisał post, w którym wyjaśnił jak narodził się pomysł na stworzenie Projektu X i co było „początkiem końca oryginalnego składu”.

To będzie ciężki post, ale w obliczu wszystkich wydarzeń ostatnich dwóch dni czuję się zobowiązany poruszyć ten temat. Zamysł projektu Team X zrodził się 28 marca 2019. Pamiętam jak jechaliśmy ze Stuartem samochodem do Wrocławia i krzyczeliśmy z radości, kształtując przu tym idealną wizję czegoś, co miało stać się naszym internetowym „dziedzictwem”. (…) Chcieliśmy znaleźć charakterystyczne postacie, które będą wyróżniały się na polskiej scenie gwiazd internetowych. Tak trafiliśmy na Lexy, Julię, Xaviera i Kacpra. Dziewczyny poznałem dopiero w trakcie tworzenia projektu, Xaviera znałem odkąd był jeszcze mniejszym chłopczykiem, a Kacpra już parę lat. Całym sercem wierzyłem w potencjał Teamu w takim składzie. Niestety nie przewidzieliśmy tego, że jeśli każdy będzie chciał się wyróżniać, to może nas to zgubić. Tak trochę się stało. (…) W listopadzie, po paru miesiącach, to nie było już to samo. Ja wróciłem podłamany z Afryki, Stuart wylądował w szpitalu, a reszta mimowolnie została sama ze sobą nie wiedząc co dalej. To był początek końca oryginalnego składu. Szkoda, bo też rok temu wyobrażaliśmy sobie, że przeniesiemy się do Stanów i będziemy razem robili wyjątkowe rzeczy. Co się stało z tą ideą? Umarła razem z moją przerwą w Teamie i odejściem Kacpra. Kacper - miałeś swoje powody żeby chcieć odejść, ale nie musiałeś tego robić. Każdy miał swoje powody (…) – czytamy.

Kacper Blonsky – nowa piosenka. Crusher to następca Eluwiny >> 

Kacper Blonsky odszedł z Teamu X – komentarz Stuu Burtona

Stuu Burton także zdecydował się odnieść do całej sytuacji. Pomysłodawca Teamu X opublikował bardzo długi wpis na InstaStory, w którym wyjaśnił jak wszystko wygląda z jego perspektywy. Na koniec dodał, że nie będzie wypowiadał się źle na temat nikogo z Teamu X. Stuu zaznaczył, że również czuje się „okropnie wykorzystany, pokrzywdzony i wiele, wiele innych rzeczy", ale rozumie każdą ze stron i prosi o niekrytykowanie nikogo z Teamu X.  Na koniec przeprosił członków Teamu X i życzył im wszystkiego co najlepsze. 

(…) Do Kacpra, Michała i do Teamu, przepraszam Was, jeśli kiedykolwiek poczuliście się źle z mojej winy. To nigdy nie była moja intencja. Przepraszam za słowa, które padły pod wpływem emocji. Trzymam kciuki za Was, Kacper i Michał również, i mam nadzieję, że odnajdziecie swoją drogę i pasję i życzę Wam tylko wszystkiego dobrego – napisał.

Całą wypowiedź Stuu Burtona znajdziecie niżej.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama