News

Liam Payne i Cheryl Cole ZERWALI! Liam wydał oświadczenie

Liam Payne i Cheryl Cole ZERWALI! Liam wydał oświadczenie

instagram.com/liampayne

Liam Payne rozstał się ze swoją partnerką Cheryl Cole. Plotki o kryzysie w ich związku pojawiły się już dawno, ale teraz zostały one oficjalnie potwierdzone.

Przypomnijmy, że Liam i Cheryl byli parą od 2016 roku. Ich związek był tematem wielu plotek – głównie ze względu na dużą różnicę wieku między zakochanymi. Cole jest bowiem 10 lat starsza od Payne’a (ona skończyła w tym roku 35 lat, a wokalista swoje 25. urodziny obchodzić będzie w sierpniu).

W 2017 roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Już od dłuższego czasu pojawiały się głosy, że Cheryl jest wściekła przez wieczną nieobecność Liama w domu. On z kolei wydawał się tym nie przejmować i opowiadał w wywiadach, że chętnie zostałby ojcem po raz drugi. Na odległość mogłoby jednak być trochę trudno…

Najwidoczniej zakochani mieli inną wizję dalszego rozwoju ich relacji, bo Payne wystosował na swoim profilu na Twitterze specjalne oświadczenie.

Z przykrością ogłaszamy, że zdecydowaliśmy się rozstać. To była dla nas trudna decyzja. Nadal mamy do siebie jako rodziny wiele miłości. Bear to cały nasz świat i prosimy Was o szacunek dla jego prywatności, gdy będziemy chcieli przejść przez to razem – napisał wokalista.

Kibicowaliście ich związkowi?

 

 

 

⭐️????

Post udostępniony przez Liam Payne (@liampayne)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj