Reklama
placeholder
News

Liam Payne o One Direction: „To by mnie zabiło”

Liam Payne o One Direction: „To by mnie zabiło”

Fot. Wikimedia Commons/Fiona McKinlay

Reklama
Reklama
placeholder

Liam Payne udzielił wywiadu, w którym opowiedział o One Direction. Zdradzi, że kariera w zespole mogła go zabić. Co dokładnie powiedział?

Julia Wieniawa pokazała tatę! >> 

One Direction zawiesili działalność w sierpniu 2015 roku. Po pięciu latach członkowie zespołu – Niall Horan, Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson i Zayn Malik – zdecydowali, że zajmą się karierami solowymi. Chociaż fani grupy mieli nadzieję, że One Direction wróci na scenę, nic nie wskazuje na to, że band znowu zacznie koncertować. W dodatku Liam Payne wyznał, że One Direction mogło go zabić! 

Payne udzielił niedawno wywiadu Jessie Ware. W podcaście Table Manners with Jessie Ware były członek One Direction szczerze opowiedział o tym jak wyglądała jego kariera w zespole. Zdradził m.in., że nie do końca radził sobie z popularnością i miał poważne problemy z alkoholem.

(…) Codziennie byłem bardzo pijany. Patrzyłem w lustro i nie poznawałem kto tam jest. (…) Kiedy schodziłem ze sceny, endorfiny przestawały działać, więc zacząłem się upijać. Wstawałem o piątej po południu i od nowa robiłem to samo.

Liam Payne NAGO. Gorąca fota króluje w sieci >> 

Liam Payne powiedział również, że w czasie działalności One Direction czuł się bardzo przepracowany i samotny. Na koniec dodał, że zawieszenie działalności zespołu musiało w końcu nastąpić:

To było przerażające, ale potrzebowałem tego, żeby to się skończyło. Jeśli nie podjęlibyśmy decyzji o zawieszeniu działalności, to by mnie zabiło. Pomyślałem sobie: „Albo będziesz szaloną dziecięcą gwiazdą, która umrze w jakimkolwiek wieku, albo będziesz w końcu żyć” – powiedział.

Przypomnijmy, że One Direction wydało w sumie pięć płyt. Ostatnia - Made in the A.M. - miała premierę w listopadzie 2015 roku. 6 grudnia 2019 roku ma natomiast ukazać się debiutancki solowy krążek Liama Payne'a - LP1

Czekacie na jego płytę? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama