News

Lil Masti pozwała FAME MMA! „Sprawy zaszły za daleko”

Lil Masti pozwała FAME MMA! „Sprawy zaszły za daleko”

Fot. Instagram.com/lilmasti

Lil Masti pozwała Fame MMA! Aniela Bogusz nagrała film na YouTube, w którym wyjaśniła dlaczego to zrobiła.

Fame MMA: Lil Masti odebrano pas! Padły ostre słowa >> 

Na początku lutego 2021 roku głośno było o tym, że Lil Masti została pozbawiona mistrzowskiego pasa Fame MMA. W czasie konferencji Michał “Boxdel” Baron powiedział, że zawodniczka odrzuciła propozycję finansową obrony tytułu.

Aniela Bogusz odniosła się do tej wypowiedzi. We wpisie na Instagramie zapewniła, że próbowała dogadać się z federacją i ma dowody na to, że nie odrzuciła propozycji z jej strony. SexMasterka stwierdziła, że pas mistrzowski został jej celowo odebrany.

Dlaczego Lil Masti pozwała Fame MMA? 

Niedawno na kanale Lil Masti pojawił się film, w którym była zawodniczka Fame MMA informuje, że złożyła pozew przeciwko organizacji, a dokładniej przeciwko „Boxdelowi”.

(…) Sprawy zaszły za daleko i podjęłam decyzję, odpowiednią decyzję, i pozwałam federację Fame MMA, a dokładnie Michała Barona, czyli „Boxdela”. (…) – mówiła.

Aniela Bogusz dodała, że zostały naruszone jej dobra osobiste, poza tym federacja ujawniła publicznie jej dane osobowe oraz adres zamieszkania. Podkreśliła, że cała sytuacja bardzo negatywnie się na niej odbiła i nie czuje się bezpieczna w swoim mieszkaniu.

(…) Federacja zobaczyła ten błąd, ponieważ po jakimś czasie od publikacji (…) te dane zostały zacenzurowane, wyblurowane, więc przyznali się do swojego błędu. Ale ten adres był widoczny przez długi czas, więc widzowie zdążyli go sobie poudostępniać, zostały skopiowane filmy, gdzie jest odkryty ten adres – powiedziała Lil Masti.

Daniel Martyniuk zawodnikiem MMA?! Nowa organizacja „wchodzi na ring” >> 

31-latka zapowiadała, że nagra film, w którym opowie o sytuacji z Fame MMA. Teraz jednak zdecydowała, że takie wideo nie pojawi się na jej kanale.

(…) Ja jestem osobą poważną i postaram się rozwiązać to w poważny sposób, czyli drogą prawną. Mam nadzieję, że federacja zastosuje się do naszych żądań, które do nich wysłaliśmy o zaprzestanie podawania nieprawdziwych i negatywnych informacji w moją stronę. (…) Ja chcę po prostu zamknąć ten etap i załatwiać to w sposób prawny. (…) Mam wielką wiarę w to, że sprawiedliwość wygra, a kłamstwo ma krótkie nogi  – powiedziała.

Na koniec Lil Masti dodała, że chciała dogadać się i współpracować z Fame MMA, a teraz bardzo żałuje, że wszystko tak się potoczyło.

Fame MMA 9: data, karta walk. Walką wieczoru Popek vs Kizo >> 

Boxdel odpowiada Lil Masti

W internecie pojawiły się screeny komentarza Boxdela do filmiku Lil Masti. Przedstawiciel Fame MMA napisał: „no to naura!”. Portale podają, że później na jego Instagramie znalazł się filmik z wydłużania nosa Anieli Bogusz i wiadomość o prawniku.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.