Reklama
placeholder
News

Little Mix przerywa karierę. Zespół wydał oświadczenie

Little Mix przerywa karierę. Zespół wydał oświadczenie

fot. YouTube.com/Little Mix

Reklama
Reklama
placeholder

Little Mix na jakiś czas przerywa karierę. Zespół wydał oświadczenie, w którym ogłosił decyzję i ujawnił od kiedy chwilowo kończy działalność.

Little Mix bez jednej wokalistki! Jest oświadczenie >> 

Little Mix ogłasza zawieszenie działalności 

Jade Thirlwall, Perrie Edwards i Leigh-Anne Pinnock przekazały fanom, że „zrobią sobie przerwę od Little Mix” po zaplanowanej na kwiecień i maj 2022 roku trasie koncertowej Confetti. Wokalistki chcą w tym czasie skupić się na innych projektach. Zapewniają jednak, że nie rozstają się ostatecznie. W przyszłości będą wydawać wspólne single i koncertować. 

(...) Minęło 10 niesamowitych lat, ta wspaniała przygoda trwa non stop i czujemy, że nadszedł czas, żeby zrobić sobie przerwę, abyśmy mogły się „naładować” i popracować nad innymi projektami.

Nie możemy Wam wystarczająco podziękować za miłość i niekończące się wsparcie od samego początku. Tak bardzo Was wszystkich kochamy.

Leigh-Anne Pinnock urodziła bliźnięta! Wokalistka Little Mix została mamą >> 

Nie rozstajemy się - Little Mix zostanie z nami. W przyszłości planujemy więcej muzyki, tras i występów. Mamy tak wiele niesamowitych wspomnień i nie możemy się doczekać, żeby stworzyć ich o wiele więcej.

Jesteśmy siostrami, zawsze będziemy mieć siebie i Was, fanów, w naszym życiu. Little Mix na zawsze – czytamy na profilu na Instagramie @littlemix.

Perrie Edwards z Little Mix pokazała zdjęcia dziecka. Jak nazywa się syn wokalistki? >> 

Little Mix – Between Us – teledysk

Tego samego dnia, kiedy pojawiło się oświadczenie Little Mix, do sieci trafił oficjalny teledysk girlsbandu do piosenki Between Us – singla z ich najnowszego albumu o tym samym tytule. Klip pokazuje najlepsze momenty w historii grupy.

 

 

 

 

 

 

 

 
Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama