News

Little Mix bez Jesy Nelson? Fani podejrzewają rozpad zespołu

Little Mix bez Jesy Nelson? Fani podejrzewają rozpad zespołu

Fot. Instagram.com/littlemix

Little Mix bez Jesy Nelson? Fani podejrzewają rozpad brytyjskiego zespołu znanego z takich singli jak Little Me, Black MagicWoman Like Me czy Sweet Melody. 

Billie Eilish reżyseruje własny teledysk! Therefore I Am już w sieci >>

W 2011 roku zespół Little Mix wygrał 8. edycję programu The X Factor. Słynny girlsband, w którego skład wchodzą Jade Thirlwall, Perrie Edwards, Leigh-Anne Pinnock i Jesy Nelson, ma sześć albumów studyjnych na koncie. Ich ostatni krążek – Confetti – miał premierę 6 listopada 2020 roku.

Little Mix rozpada się?

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje o rozpadzie Little Mix. Fani podejrzewają, że szeregi grupy opuściła Jesy Nelson. Jak podają portale, wokalistki nie było na ceremonii rozdania jednej z nagród muzycznych, nie pojawiła się też w finałowym odcinku show Little Mix The Search. Oficjalnie przyczyną nieobecności 29-latki są jej problemy ze zdrowiem.

Sytuacja w Little Mix jest porównywana do tej, która miała miejsce wiele lat temu w zespole Spice Girls. Wtedy odeszła z niego Geri Halliwell. Powodem były także problemy zdrowotne i brak porozumienia z pozostałymi członkiniami grupy.

Dodatkowo na egzemplarzach nowej płyty Little Mix, które miały zawierać autografy wokalistek zabrakło podpisu Jesy Nelson. To również wzbudza podejrzenia na temat jej odejścia z zespołu.

Sebastian Fabijański i Maffashion wyjadą z Polski? Co oznacza tekst singla Lustro? >> 

Do tej pory ani przedstawiciele Little Mix, ani wokalistki girlsbandu nie skomentowali spekulacji na temat rozpadu grupy. W mediach społecznościowych nie brakuje głosów fanów, którzy mają nadzieję, że informacje o tym, że Jesy Nelson opuszcza Little Mix są nieprawdziwe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.