Reklama
placeholder
News

Tancerze odnieśli się do współpracy z Lizzo na Instagramie. To dla nich "zaszczyt"

Tancerze odnieśli się do współpracy z Lizzo na Instagramie. To dla nich "zaszczyt"

fot. instagram.com/thebiggrrrls

Reklama
Reklama
placeholder

Lizzo ostatnimi czasy musi się mierzyć z problemem wizerunkowym.Trzy tancerki współpracujące z nią złożyły w sądzie w Los Angeles pozew zbiorowy przeciwko wokalistce. Lista zarzutów jest długa, wymieniają tutaj między innymi mobbing i bodyshaming.

Lizzo i część jej teamu pozwani przez tancerki. W pozwie mobbing i molestowanie >>

Lizzo – słowa wsparcia od tancerzy

Zarzuty dotyczące bodyshamingu są chyba najbardziej zaskakujące, biorąc pod uwagę jak bardzo Lizzo skupia się na popularyzowaniu idei body positive. Na scenie zazwyczaj otaczają ją performerzy o przeróżnych typach figur. Jej grupa tancerek nazywa się The Big Grrrls i na ich profilu na Instagramie pojawiły się słowa wsparcia dla piosenkarki. Przeczytamy tam między innymi:

Special Tour to był najlepszy czas w naszym życiu. Byłyśmy zaszczycone mogąc dzielić scenę z tak utalentowaną osobą. (…) Dziękujemy ci Lizzo za przełamywanie ograniczeń i "wyważanie drzwi" dla tancerek Big Grrrl i tancerzy Big Boiii, byśmy mogli robić to, co kochamy. Stworzyłaś platformę, na której mogliśmy łączyć naszą pasję i cel. Jesteśmy wdzięczni, że standardy i obecność piękna w tej drużynie wykraczają poza skalę.

Pierwszy koncert Lizzo po upublicznieniu pozwu został odwołany >>

Całe oświadczenie można przeczytać poniżej. Wcześniej swoje wsparcie dla Lizzo wyraziła Beyonce krzycząc na koncercie „I love you Lizzo”, choć kilka dni wcześniej wycięła jej imię ze słów piosenki Break My Soul.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama