News

Local Heroes wycięło metki w swoich bluzach? Marka wydała oświadczenie

Local Heroes wycięło metki w swoich bluzach? Marka wydała oświadczenie

fot. instagram.com/localheroes

Popularna marka odzieżowa Local Heroes wycinała metki w swoich bluzach? Zostało wydane oświadczenie w tej sprawie.

Local Heroes to marka odzieżowa ciesząca się popularnością nie tylko w Polsce. Ich ubrania noszą również zagraniczne gwiazdy takie jak Cara Delevigne, Miley Cyrus czy Kenall Jenner. Teraz firma dołącza do niechlubnego grona związanego z aferą metkową, która rozpoczęła się przy marce Jessici Mercedes – Velcaim.

Jessica Mercedes kontra klienci jej marki Veclaim. Burza w sieci trwa >>

Local Heroes: wycięte metki

Końcówka maja 2020 roku zostanie na długo zapamiętana jako początek „afery ciuchowej” lub „afery metkowej”. Zaledwie kilka dni temu za sprawą stylistki Karoliny Domaradzkiej wypłynęła sprawa naszywania metek na koszulkach Fruit of The Loom w basicowej linii Veclaim.

Niedawno stylistka opublikowała na swoim InstaStories wiadomość od swojej obserwatorki, która przesłała zdjęcie ukazujące bluzę od Local Heroes. Na fotografii widzimy fragmenty odciętej metki, na której miejsce została wszysta nowa. Domaradzka poprosiła swoich obserwatorów, żeby sprawdzili swoje bluzy od tej firmy.

Zdjęcia osób, które znalazły na swoich bluzach naszyte metki szybko obiegły internet. Klienci byli rozczarowani oraz oburzeni czemu dali wyraz w komentarzach na Instagramie Local Heroes. Firma szybko zareagowała i opublikowała specjalne oświadczenie, w którym przeprasza za brak informacji dotyczącej tego w jaki sposób powstały ubrania. Zostały również wymienione pozostałe modele ubrań, które nie zostały w całości stworzone w Polsce.

Współpracujemy głównie z polskimi partnerami - szwalniami, producentami materiałów oraz dodatków [...] Od 2020 roku do sprzedaży nie został wdrożony żaden model wyprodukowany na podstawie półproduktów. Zapewniamy, że nie jest to nasz plan biznesowy. Nasza marka bierze pełną odpowiedzialność za swoje działania [...]. Naszym błędem było niedoinformowanie klientów o pochodzeniu wczesniej wspomnianych modeli. Za co przepraszamy – czytamy w oświadczeniu. 

Marka zapewniła również możliwość bezpłatnego zwrotu dla wszystkich rozczarowanych osób.

Popularna sieciówka zamyka wszystkie sklepy w Polsce. Ogłasza bankructwo >>

Ponadto firma wydała jeszcze jedno oświadczenie podpisane przez Gabrielę Lużyńską, rzecznik prasową Local Heroes. 

[...] Odnośnie sytuacji, która [...] miała miejsce na Instastories Karoliny Domaradzkiej, informujemy, że bluza "Are U Really Ok", przedstawiona na filmie, została wykonana na półprodukcie stworzonym na potrzeby promocyjne związane z otwarciem przez LH sklepu stacjonarnego w Warszawie, przy ul. Mokotowskiej 49. Finalnie na prośbę naszych klientów, resztka towaru została wprowadzona do sprzedaży. [...] Obecna produkcja Local Heroes powstaje całkowicie w Polsce [...].

Całość oświadczenia opublikował w swoim artykule m.in. portal Noizz.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I wish I were it ⛱ / glitch cloud hoodie chillin at the beach

Post udostępniony przez LOCAL HEROES (@localheroes)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Piece of art 🖼 our new flower black tee

Post udostępniony przez LOCAL HEROES (@localheroes)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.