News

Lody Ekipa w Biedronce i w Lidlu! Od kiedy?

Lody Ekipa w Biedronce i w Lidlu! Od kiedy?

Fot. Facebook.com/Lody Koral/YouTube.com/ekipowiczE

Lody Ekipy Friza w Biedronce i w Lidlu! Zobaczcie od kiedy będzie można je tam znaleźć. Kupicie je? 

Lody Ekipa na sprzedaż tylko w pakiecie? >> 

Ekipa – lody

Lody od Ekipy Friza trafiły do sprzedaży w marcu 2021 roku. Limitowana linia sorbetów powstała przy współpracy z marką Koral. Dostępne są dwa smaki - truskawkowe i cytrynowe w polewie o smaku gumy balonowej z cukrem strzelającym.

Lody promowane przez youtuberów to wielki hit. W rozmowie z money.pl dyrektor marketingu w firmie Koral zdradził, że to najlepszy debiut ze wszystkich produktów, które Koral wypuścił na rynek przez 40 lat istnienia marki!

Lody Ekipa są bardzo poszukiwane przez fanów Karola Wiśniewskiego. Niedawno sorbety pojawiły się w asortymencie sieci Biedronka, a niedługo będzie można kupić je w Lidlu.

Lody Ekipa w Biedronce i w Lidlu

Lody Ekipa mają być dostępne w Biedronce od 22 do 28 kwietnia lub do wyczerpania zapasów, a do Lidla trafią w poniedziałek 26 kwietnia. Cena to około 2 złote. 

Ekipa – lody. Papierki na aukcji za 250 tysięcy złotych?! >>  

Niemiecka marka promuje ofertę postami w mediach społecznościowych, które nawiązują do aukcji internetowych, o których było głośno jakiś czas temu. Ceny licytacji opakowań po lodach Ekipa sięgały nawet kilkaset tysięcy złotych.

 

Oto one! Już wkrótce, bo od poniedziałku (26.04) do Lidla wjeżdża Ekipa! Czyli kultowe lody na patyku Koral. Ich wartość (u nas) to 1,69 zł, ale kto wie, ile wyniesie później 😉

Opublikowany przez Lidl Polska Czwartek, 22 kwietnia 2021

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.