News

Lody Ekipa na sprzedaż tylko w pakiecie?

Lody Ekipa na sprzedaż tylko w pakiecie?

Fot. YouTube.com/ekipowiczE

Lody Ekipa można kupić tylko w pakiecie? Sorbety Friza okazały się wielkim hitem i są poszukiwane przez fanów Ekipy Karola Wiśniewskiego.

Ekipa – kim są członkowie i co o nich wiemy? >>

Ekipa Friza – lody

Jakiś czas temu Ekipa Friza, we współpracy z firmą Koral, wypuściła lody sygnowane własną marką. W limitowanej edycji znalazły się sorbety truskawkowe i cytrynowe w polewie o smaku gumy balonowej z cukrem strzelającym.

Takiego sukcesu lodów Ekipa nie spodziewali się chyba ich sami twórcy! Sorbety stały się superpopularne. Głośno było o aukcjach Allegro, na których sprzedawano opakowania po lodach Ekipa. Ceny licytacji sięgały nawet 250 tysięcy złotych.

Lody Ekipa do kupienia tylko w zestawie?

U mnie w sklepie loda Ekipy kupisz pod warunkiem, że razem z nim kupisz 3 lody GRANDA – napisała internautka pod postem na Facebooku marki Koral.

Jak czytamy na portalu money.pl, w jednym ze sklepów sieci Lewiatan lody Ekipa można dostać wyłącznie w wariantach z innymi lodami od firmy Koral, lub też z kanapkami lodowymi. Łącznie dostępne mają być cztery pakiety, a cena jednego to 11,80-13,90 złotych.

Ekipa – lody. Papierki na aukcji za 250 tysięcy złotych?! >> 

Praktyka łączenie lodów Koral 'Ekipa' w pakiety jest inwencją właściciela punktu w Pruszkowie. Z pewnością nie jest to rozwiązanie stosowane w całej sieci – czytamy w komunikacie przesłanym przez przedstawicieli firmy Lewiatan do redakcji serwisu.

W rozmowie z money.pl dyrektor marketingu w firmie Koral zdradził, że lody promowane przez Friza to najlepszy debiut ze wszystkich produktów, które Koral wypuścił na rynek przez 40 lat istnienia marki.

Nieprawdopodobny popyt na lody „Ekipa”, zwłaszcza ze strony dzieci i młodzieży, niejako „zmusił” firmę Koral do uruchomienia dodatkowej linii, która już od przyszłego tygodnia wydatnie zwiększy moce produkcyjne – mówił Piotr Gąsiorowski.

Udało Wam się znaleźć lody Ekipa?

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.