News

Bitwa o lody Ekipy w Lidlu i Biedronce. Szokujące wideo

Bitwa o lody Ekipy w Lidlu i Biedronce. Szokujące wideo

Fot. tiktok.com/ addybruh__/Instagram.com/frizoluszek

Niedawno lody Ekipa trafiły do sprzedaży w sieciach Lidl i Biedronka. Do internetu trafiły filmiki, na których klienci sklepów walczą o desery od influencerów.

Lody Ekipa na tatuażach?! Friz pokazał zdjęcie >> 

Kiedy w marcu marka Koral, przy współpracy z Ekipą Friza, wypuszczała na rynek limitowane sorbety, chyba nikt nie spodziewał się takiego sukcesu. Lody wyprzedają się w mgnieniu oka! W internecie można kupić nawet opakowania po deserach. Ceny licytacji papierków na aukcjach sięgały nawet kilkaset tysięcy złotych.

Niedawno Karol Wiśniewski udostępnił na InstaStory zdjęcie jednej z fanek, na którym można zobaczyć dwie ręce z tatuażami inspirowanymi lodami Ekipa.

Na współpracy z firmą Koral, Ekipa miała zarobić już ponad 11 milionów złotych.

Lody Ekipa w Lidlu i Biedronce. Bitwa w sklepach

Od 22 do 28 kwietnia lub do wyczerpania zapasów lody Ekipa można kupić w Biedronce. W Lidlu hitowe desery są dostępne od 26 kwietnia.

W niektórych sklepach sieci lody Ekipa wyprzedały się już o 6.00 rano. Jak czytamy na portalu money.pl. w Biedronce jeden lód sprzedawał się średnio co 16 sekund. Rekord padł w warszawskim sklepie przy ul. Bartyckiej. Tam w ciągu jednego dnia sprzedano 260 sztuk lodów Ekipy Friza.

Ekipa – lody. Papierki na aukcji za 250 tysięcy złotych?! >>  

W internecie pojawiają się filmiki, na których widać tłumy przy sklepowych lodówkach. Klienci przepychają się, żeby tylko kupić superpopularne sorbety.

Lody Ekipa – oświadczenie firmy Koral

W związku z tak ogromnym zainteresowaniem lodami Ekipa, marka Koral zwiększyła produkcję oraz na bieżąco poszerza sieć dystrybucji. Wkrótce sorbety od Friza i jego teamu mają być osiągalne dla każdego w sklepach na terenie całego kraju.

Firma wydała oświadczenie, w którym komentuje rozpiętości cen lodów oraz wewnętrzne akcje sprzedażowe w sklepach.

Lody Ekipa na sprzedaż tylko w pakiecie? >> 

(…) firma Koral od samego początku wprowadzenia tego produktu na rynek (początek marca br.) jasno określiła tzw. sugerowaną cenę sprzedaży na poziomie 2,00 zł za sztukę za wersję 50 ml oraz 2,80 zł za sztukę za ostatnio wprowadzony, nowy wariant XL o powiększonej pojemności 65 ml. Wszelkie ceny jakie konsument spotyka w punktach sprzedaży są niezależnie i autonomicznie ustalane przez ich właścicieli czy też kierownictwo, a sama firma Koral nie ma na ten fakt już żadnego wpływu. (…)   W tym miejscu chcę również bardzo mocno podkreślić, że ze strony firmy Koral absolutnie nikt nie jest „forowany” i każdy punkt handlowy, bez względu na format czy też strukturę właścicielską, ma takie same możliwość i prawa w zakresie dostępności oraz zamawiania naszych lodów (…). Pozwolę sobie jeszcze na koniec serdecznie zaapelować do wszystkich sprzedawców o cierpliwość, wyczucie i rozsądek w kreowaniu strategii sprzedaży lodów - zwłaszcza w tym momencie „Ekipa” - bądźmy wszyscy fair w stosunku do siebie i twórzmy jedną wielką, pozytywną EKIPĘ (…) – czytamy w komunikacie dyrektora generalnego.

 

 

@addybruh__

essa 😎 ##dlaciebie ##dla ##ciebie ##lody ##lodyekipyfriza ##lidl ##biedronka ##friz ##ekipa ##3kipa ##koral ##foryou ##dc

♬ dźwięk oryginalny - Adrian Koziński

 

@nicoles933

##lodyekipy ##lidl ##szkodażekrewsięnielała ##tłumy ##ekipa ##przepychanki ##kidy Sklep otwarty o 6, a o 6:02 brak lodów 🤷🏻‍♀️😂

♬ dźwięk oryginalny - Nicole

 

Drodzy poszukiwacze lodów Ekipa! 🧐 Codziennie dostajemy od Was mnóstwo wiadomości dotyczących rozpiętości cen...

Opublikowany przez Lody Koral Poniedziałek, 26 kwietnia 2021

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.