News

Louis Tomlinson: dwa koncerty w Polsce potwierdzone! Kiedy i gdzie? [BILETY]

Louis Tomlinson: dwa koncerty w Polsce potwierdzone! Kiedy i gdzie? [BILETY]

fot. materiały prasowe

Louis Tomlinson zagra dwa koncerty w Polsce w 2023 roku, które będą częścią trasy koncertowej artysty o nazwie Faith in the Future World Tour. Kiedy i gdzie się odbędą?

One Direction: czy Louis Tomlinson i Zayn Malik przyjaźnią się po latach? >>

Louis Tomlinson: koncerty w Polsce 2023 - szczegóły

Louis Tomlinson zagra koncerty w Polsce 10 oraz 11 września 2023 roku. Pierwszy z koncertów odbędzie się na Tauron Arenie w Krakowie, z kolei drugi będzie miał miejsce na Atlas Arenie w Łodzi.

Louis Tomlinson: koncert w Polsce - bilety

Bilety na koncerty Louisa Tomlinsona w Polsce będą dostępne w sprzedaży od 21 października 2022 roku o 10:00 na stronie Follow The StepW środę 19 października o tej samej godzinie odbyła się przedsprzedaż biletów. Mogły w niej wziąć udział wyłącznie osoby, które wcześniej zapisały się do newslettera.

RAMMSTEIN zagra DRUGI koncert w Polsce 2023! Kiedy i gdzie? >>

Trasa koncertowa Louisa Tomlinsona, Faith in the Future World Tour, nawiązuje do najnowszej płyty artysty pod tytułem  Faith in the FuturePremiera albumu z 14 nowymi utworami nastąpi 11 listopada 2022 roku. 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.