News

Love Island: dlaczego Ada odeszła? Będziecie zaskoczeni!

Love Island: dlaczego Ada odeszła? Będziecie zaskoczeni!

Fot. Instagram.com/gotowicka.adriannaa

Dlaczego Ada odeszła z Love Island? Będziecie zaskoczeni jaki był prawdziwy powód jej decyzji!

Adrianna Gotowicka to Miss, która kusi na Instagramie. Zrobi karierę? >> 

W jednym z ostatnich odcinków drugiej polskiej edycji Love Island fanów i innych uczestników programu zszokowała decyzja Ady, która postanowiła opuścić Wyspę Miłości. 19-latka tłumaczyła, że bardzo tęskni za swoim prywatnym życiem i chce poszukać drugiej połówki poza kamerami.

Love Island 2: Ada straciła pracę przez program?

Jakiś czas później pojawiły się informacje, że przez udział w randkowym show, Adrianna Gotowicka straciła pracę. Na jednej ze stron na Facebooku pojawił się wpis, który sugerował, że „niegodnie” reprezentuje Wojsko Obrony Terytorialnej, które zasila. Głos zabrał również rzecznik WOT i przekazał, że szeregowa została usunięta ze stanowiska.

Otóż od samego początku trwania programu do Dowództwa WOT wpływało mnóstwo opinii od żołnierzy nie tylko WOT, ale też innych rodzajów sił zbrojnych, którzy byli zniesmaczeni tym, w jaki sposób Pani Adriana reprezentuje Siły Zbrojne. To też pokazuje, że niejako stanowisko Dowództwa WOT w tym zakresie jest tożsame z odczuciami naszych żołnierzy, z tym jak odbierali całą tę sytuację. W mojej opinii absolutnie nie ma żadnej zależności pomiędzy uwolnieniem przeze mnie informacji o usunięciu z naszych szeregów Pani Adriany z jej decyzją o odejściu z programu. Zgodnie z formułą tego typu programów, uczestnicy nie mają kontaktu ze światem zewnętrznym, więc tym bardziej ta informacja nie mogła dotrzeć do Pani Adriany i skutkować na jej decyzję – czytamy w oświadczeniu Marka Pietrzaka przesłanym do redakcji portalu Pudelek.pl.

Nicki Queen to wokalistka disco polo! Alicja Kolasińska zamiesza w show-biznesie? >>

Niedawno była już uczestniczka Love Island. Wyspa Miłości napisała post, w którym zaznaczyła, że „dalej służy w Wojskach Obrony Terytorialnej i od października wraca do ćwiczeń”.

(...) 4 tygodnie, czyli czas, w którym byłam na wyspie doszło do szokujących informacji na mój temat. Wyjeżdżając za granicę wszystkie sprawy służbowe domknęłam na ostatni guzik. Mam na myśli to, że mój szef z baru, w którym pracuje oraz przełożeni z WOT byli poinformowani dokąd wyjeżdżam. Niestety dużo się zadziało podczas mojej nieobecności, jednak ja wracając do Polski miałam już wyjaśnione sprawy powrotu do służby. Program miał charakter reality show o szukaniu miłości, w żadnym momencie nie miałam na sobie munduru, godła ani barw narodowych, więc uważam, że nie naruszyłam tak ogromnych standardów. Tym bardziej, że wkraczając w szeregi WOT zajmowałam się modelingiem i robiłam różne sesje. Całe szczęście sprawa została rozwiązana. Z tego co mi wiadomo również na moją korzyść odniosło się wiele kobiet na spływający na mnie hejt, co również mogło wpłynąć na decyzje o pozostaniu w służbie – czytamy na Instagramie. 

Love Island: Ada odeszła z programu. Dlaczego?

Na zakończenie Adrianna Gotowicka zdradziła prawdziwy powód, dla którego nie jest już uczestniczką Love Island. Wyspa Miłości 2.

Powodem rezygnacji z programu była silna chęć powrotu do domu i do moich bliskich. Jestem z nimi bardzo związana i tęsknota za nimi wygrała. Jestem bardzo uczuciową osobą, zaczynało mi brakować moich najbliższych i zaczęłam bardziej doceniać swoje życie prywatne (...).

Podjęła dobrą decyzję? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hej kochani!😻💕✈ @loveislandwyspamilosci @polsatofficial W odpowiedzi na wszystkie plotki, które wylewaja na moją osobę w internecie pragnę zaznaczyć, że dalej służę w Wojskach Obrony Terytorialnej i od października wracam do ćwiczeń. Przez około 4 tygodnie, czyli czas, w którym byłam na wyspie doszło do szokujących informacji na mój temat. Wyjeżdżając za granicę wszystkie sprawy służbowe domknęłam na ostatni guzik. Mam na myśli to, że mój szef z baru, w którym pracuje oraz przełożeni z WOT byli poinformowani dokąd wyjeżdżam. Niestety dużo się zadziało podczas mojej nieobecności, jednak ja wracając do Polski miałam już wyjaśnione sprawy powrotu do służby. Program miał charakter reality show o szukaniu miłości, w żadnym momencie nie miałam na sobie munduru, godła ani barw narodowych, więc uważam, że nie naruszyłam tak ogromnych standardów. Tym bardziej, że wkraczając w szeregi WOT zajmowałam się modelingiem i robiłam różne sesje. Całe szczęście sprawa została rozwiązana. Z tego co mi wiadomo również na moją korzyść odniosło się wiele kobiet na spływający na mnie hejt, co również mogło wpłynąć na decyzje o pozostaniu w służbie.Powodem rezygnacji z programu była silna chęć powrotu do domu i do moich bliskich - jestem z nimi bardzo związana I tęsknota za nimi wygrała. Jestem bardzo uczuciową osobą z tego względu zaczynało mi brakować moich najbliższych i zaczęłam bardziej doceniać swoje życie prywatne. Na sam koniec bardzo dziękuję za wszystkie komentarze - za te negatywne również😊 To dzięki Wam budzę takie zainteresowanie innych ludzi i rożnych portali👏 Lubię być na językach😜 W dodatku tyle wsparcia ile od Was dostaje - NIESAMOWITE!💝 I want moreee...💕 Buziaki Ada!😘😘 #hello #me #adaloveisland #loveisland #wyspamiłości #szczęśliwasingielka #przygodażycia #work #single #polsat #hiszpania

Post udostępniony przez ADA LOVE ISLAND POLSKA 🏝💕🌞 (@gotowicka.adriannaa)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello🙈 #polishgirl #blondegirl #makeup

Post udostępniony przez ADA LOVE ISLAND POLSKA 🏝💕🌞 (@gotowicka.adriannaa)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I leave scars after all.🤫 #polishgirl #beautygirl #sexygirl #makeup #sweetdreams

Post udostępniony przez ADA LOVE ISLAND POLSKA 🏝💕🌞 (@gotowicka.adriannaa)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.