News

Luce Douady: mistrzyni świata nie żyje. Miała zaledwie 16 lat

Luce Douady: mistrzyni świata nie żyje. Miała zaledwie 16 lat

Fot. Instagram.com/luce_douady

Luce Douady – mistrzyni świata – nie żyje. Miała zaledwie 16 lat. Nastolatka zginęła tragicznie.

Członek znanego boysbandu nie żyje. Miał koronawirusa >> 

Luce Douady nie żyje

Zmarła Luce Douady. Jak podają portale, młodzieżowa mistrzyni świata we wspinaczce zginęła na miejscu po upadku z klifu w czasie pieszej wycieczki z przyjaciółmi. Do wypadku doszło w niedzielę 14 czerwca w południowo-wschodniej Francji. Serwis BBC informuje, powołując się na francuskie media, że 16-latka chciała dostać się do nieznanej części klifu w pobliżu Crolle, poślizgnęła się i spadła ze 150 metrów.

Według portalu Le Dauphiné rozpoczęto dochodzenie w sprawie śmierci Luce Douady. Mówi się, że dokładne okoliczności wypadku, w wyniku którego zginęła, są niejasne.

Znana blogerka straciła dziecko. Nie żyje jej 3-letnia córka >> 

Luce Douady – kim była?

Luce Douady debiutowała w wieku 15 lat w cyklu zawodów wspinaczkowych IFSC Boulder World Cup. Zajęła tam 5. miejsce. Francuzka była mistrzynią świata juniorów oraz brązową medalistką mistrzostw Europy 2019. Jak podaje BBC, Douady jakiś czas temu rozpoczęła rywalizację w grupie seniorów. Luce Douady była uznawana za jedną z najzdolniejszych młodych talentów we wspinaczce.

(…) Luce była bardzo obiecującym młodym sportowcem z francuskiej drużyny wspinaczkowej. Miała zaledwie 16 lat, przyszłość była przed nią. Ta okropna wiadomość uderzyła w nas wszystkich. Dziś cała federacja jest w żałobie. Oczywiście jesteśmy myślami z całą jej rodziną. Jesteśmy do jej dyspozycji (…)czytamy na stronie Francuskiej Federacji Alpinizmu i Wspinaczki.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Accalmie. 🌊

Post udostępniony przez luce (@luce_douady)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Looking 2019 🤙🏽🎆 • 📸@iliann_cherif

Post udostępniony przez luce (@luce_douady)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

•Time to train• . •Une nouvelle saison arrive🌞• . #wearebeal

Post udostępniony przez luce (@luce_douady)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.