News

Luis Fonsi w Polsce 2020: autor DESPACITO zagra w Krakowie?

Luis Fonsi w Polsce 2020: autor DESPACITO zagra w Krakowie?

fot. YouTube.com/Luis Fonsi

Październik 2019 roku to miesiąc dobrych wiadomości dla polskich fanów latynoskich hitów. 14 października ogłoszono, że w lutym 2020 roku w Polsce po raz drugi wystąpi Maluma, a zaledwie dzień później na Facebooku pojawiła się informacja, że w przyszłym roku pojawi się u nas również Luis Fonsi, czyli autor wielkiego hitu Despacito!

Klaudia El Dursi: naga sesja w Playboyu [ZDJĘCIA] >>

Obydwa te koncerty łączy nie tylko styl muzyczny obu panów, ale również miejsce, w którym mają się odbyć. Luis Fonsi – tak samo jak Maluma – miałby wystąpić w Tauron Arenie w Krakowie. Czy jednak naprawdę wystapi?

Maluma w Polsce 2020. Koncert tym razem w Krakowie [CENY BILETÓW] >>

Luis Fonsi w Polsce 2020 – koncert w Krakowie

Według wydarzenia utworzonego na Facebooku Luis Fonsi zagra koncert w Krakowie 8 maja 2020 roku. Niestety musimy Was rozczarować - oficjalny fanklub Luisa Fonsiego w Polsce pozazdrościł fanom Malumy koncertu ich idola, a utworzone wydarzenie to jedynie próba zwrócenia uwagi agencji koncertowych, które mogłyby takie wydarzenie chcieć zorganizować.

Gwiazda k-popu nie żyje. Miała 25 lat >>

No cóż, trzymamy kciuki za to, żeby wielbiciele Despacito i Luisa Fonsiego mogli cieszyć się z koncertu artysty w Polsce. Przypomnjmy, że wokalista już raz odwiedził nasz kraj.  Fonsi wystąpił w Zakopanem w 2017 roku podczas imprezy sylwestrowej. 

Poszlibyście na koncert latynosa?
 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj