Reklama
placeholder
News

Gwiazda k-popu nie żyje. Miała 25 lat

Gwiazda k-popu nie żyje. Miała 25 lat

Fot. Instagram.com/jelly_jilli

Reklama
Reklama
placeholder

Gwiazda k-popu nie żyje. Ciało 25-latki znaleziono w poniedziałek 14 października. Co się stało?

Strajk nauczycieli 15.10.2019 aktualny? Jak będą wyglądały lekcje po Dniu Nauczyciela? >> 

Sulli nie żyje

Sulli nie żyje. Martwą wokalistkę znalazł w jej domu w mieście Seongnam menadżer artystki. Portale podają, że po raz ostatni Sulli kontaktowała się ze swoim agentem w niedzielę wieczorem.

Lokalna policja natychmiast wszczęła śledztwo w sprawie śmierci Choi Jin-ri, bo tak naprawdę nazywała się Sulli. Na razie nie podano oficjalnie dlaczego gwiazda k-popu zmarła, jednak pojawiły się przypuszczenia, że 25-letnia artystka popełniła samobójstwo.

Koniec świata w 2020 roku?! Stephen Hawking: „Majowie popełnili błąd” >> 

Sulli – kariera, piosenki, f(x)  

Sulli urodziła się 29 marca 1994 roku w mieście Pusan w Korei Południowej. Była aktorką wokalistką oraz modelką. Jako dziecko grała w wielu filmach i serialach takich jak m.in. Drama City, Ballad of Seodong czy Love Needs a Miracle.

Największą popularność zdobyła jednak dzięki występom w girlsbandzie f(x). Sulli opuściła grupę w 2015 roku. Mówi się, że powodem były ataki hejterów pod jej adresem.

Łukasz Jemioł KŁAMAŁ w sprawie zatrzymania? Jest komentarz prokuratora >> 

Po raz ostatni Sulli pojawiła się w serialach Hotel Del Luna oraz Persona 2. W 2019 roku gwiazda nagrała również singiel Goblin.

Sulli otwarcie mówiła o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym. Wiadomo, że od  lat walczyła z zespołem lęku panicznego oraz fobią społeczną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama