Reklama
placeholder
News

Maluma w Polsce 2020. Koncert tym razem w Krakowie [CENY BILETÓW]

Maluma w Polsce 2020. Koncert tym razem w Krakowie [CENY BILETÓW]

Fot. Instagram.com/maluma

Reklama
Reklama
placeholder

Maluma przyjedzie do Polski w 2020 roku. Tym razem koncert kolumbijskiego wokalisty będzie zorganizowany w Krakowie. Zobaczcie ile kosztują bilety!

Maluma całuje namiętnie swoje fanki! TOP 4 najgorętszych pocałunków >> 

Maluma – koncert w Polsce

Polscy fani Malumy mieli okazję zobaczyć artystę na żywo 27 czerwca 2019 roku. Piosenkarz zagrał wtedy koncert w gdańskiej Ergo Arenie. Wszystkie bilety na letni koncert Malumy w Polsce zostały wyprzedane w ciągu kilku godzin.

Dla wszystkich, którzy nie zdążyli kupić wejściówek na koncert latynoskiej gwiazdy w Polsce w 2019 roku lub chcieliby go usłyszeć na żywo jeszcze raz, mamy dobrą wiadomość. Maluma zagra w Polsce drugi koncert!

Maluma: setlista na koncert w Polsce!  >> 

Maluma – koncert – Kraków 2020

Maluma wystąpi w Polsce po raz drugi 28 lutego 2020 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Wokalista przyjedzie do naszego kraju w ramach trasy koncertowej 11:11 World Tour.

Maluma – Kraków 2020 – ceny biletów, gdzie kupić?

Sprzedaż biletów na drugi koncert Malumy w Polsce ruszy w piątek, 18 października o godzinie 18.00. Wejściówki możecie kupić na tej stronie.

Ile kosztują bilety na koncert Malumy w Polsce? Żeby usłyszeć hity zdobywcy Latin Grammy Awards na żywo musicie zapłacić od 179 do 299 złotych.

Madonna i Maluma zszokowali fanów >> 

Ważna informacja! Osoby niepełnoletnie (do 15. roku życia włącznie) mogą̨ uczestniczyć́ w imprezie pod opieką osoby dorosłej. Osoby powyżej 16. roku życia nie muszą mieć pisemnej zgody na udział w koncercie.

Wybieracie się na koncert Malumy?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama