News

Były piłkarz Luis Ojeda Suarez zmarł nagle. Wzruszające wpisy jego dziewczyny

Były piłkarz Luis Ojeda Suarez zmarł nagle. Wzruszające wpisy jego dziewczyny

Fot. Facebook.com/Union Deportiva Las Palmas

Były piłkarz Luis Ojeda Suarez nie żyje. Zmarł nagle. Na profilu dziewczyny 20-latka pojawiły się wzruszające wpisy.

Barby Kelly nie żyje. Informację potwierdził zespół The Kelly Family >>  

Luis Ojeda Suarez nie żyje

Były zawodnik hiszpańskiego drugoligowego klubu UD Las Palmas odszedł 23 kwietnia. Wiadomość o jego śmierci pojawiła się w mediach społecznościowych drużyny.

UD Las Palmas z wielkim smutkiem przyjął wiadomość o śmierci zawodnika naszego młodzieżowego zespołu Luisa Ojedy Suareza. Odczuwamy głęboki żal z powodu tego wydarzenia. Składamy najgłębsze kondolencje jego rodzinie, przyjaciołom i całej piłkarskiej społeczności UD Las Palmas. Niech spoczywa w pokoju – cytuje komunikat m.in. Polsat Sport.

Przyczyna śmierci Luisa Ojeda Suareza nie jest znana.

Jak informują portale, Luis Ojeda Suarez grał na pozycji środkowego obrońcy. Był członkiem młodzieżowej drużynie UD Las Palmas w latach 2017-2019.

Od 2019 roku Luis Ojeda Suarez nie kontynuował kariery piłkarskiej. Pracował w branży hotelarskiej, próbował swoich sił w modelingu.

28-letnia influencerka nie żyje. Lee MacMillan popełniła samobójstwo >> 

Luis Ojeda Suarez nie żyje. Lola Ortiz żegna chłopaka

Luis Ojeda Suarez był związany z Lolą Ortiz, znaną m.in. z programu Survivors. Po śmierci chłopaka, influencerka opublikowała poruszające InstaStory.

Nie wiem co robić, wczoraj napisałam do Ciebie list i wysłałem go do nieba. Mam nadzieję, że dotarł (…) – cytuje pierwszą relację portal elmudo.es.

Wiem, że wielu z Was się zastanawia co się stało. Luisa już nie ma z nami. Jestem totalnie zdruzgotana, nie wiem co robić. 23 kwietnia był najsmutniejszym dniem mojego życia. (…) Teraz go nie ma, moje serce rozpadło się na kawałki. Nie mogę przestać myśleć o jego anielskiej twarzy, jego oczach i sposobie w jaki mówił (…) – czytamy w kolejnym wpisie.

 

 

 

Opublikowany przez Unión Deportiva Las Palmas Sobota, 24 kwietnia 2021

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.