News

17-letni piłkarz nie żyje. Zginął na boisku

17-letni piłkarz nie żyje. Zginął na boisku

Fot. Instagram.com/afc_fylde

17-letni piłkarz nie żyje. Zawodnik zginął na boisku. Na miejsce wezwano służby ratunkowe, jednak życia nastolatka nie udało się uratować.

Aleksander Doba – ostatnie chwile podróżnika. „Mówił, że jest w świetnej formie” >> 

Luke Bennett nie żyje

Poinformowano o śmierci Luke’a Bennetta, piłkarza szóstoligowego klubu AFC Fylde. Jak donoszą portale, 17-latek zmarł 6 marca 2021 roku.

Luke był miłym, młodym człowiekiem, którego koledzy z drużyny i trenerzy bardzo lubili. Był kimś, kto potrafił oświetlić pokój swoją żywą osobowością. Na boisku był utalentowanym piłkarzem, który dawał z siebie wszystko, gdy reprezentował AFC Fylde. Ból związany z nagłym i przedwczesnym odejściem Luke'a odczuwają nasz klub, kibice i wszyscy, którzy mieli okazję go poznać. Spoczywaj w pokoju. Pamięć o Tobie już zawsze będzie w naszych sercach – cytuje treść oświadczenia drużyny zmarłego zawodnika Radio Zet.

Jak czytamy, Luke Bennett chciał wyciągnąć piłkę, która wylądowała między zwisającymi kablami. Nastolatek postanowił pomóc sobie długim, metalowym prętem, zahaczył nim o jeden z przewodów i został porażony prądem. Zginął na miejscu.

Ronaldinho w żałobie. Koronawirus powodem rodzinnej tragedii piłkarza >> 

Podaje się, że w sprawie śmierci 17-latka prowadzone jest dochodzenie.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.