News

Mac Miller: wyszedł pośmiertny album Circles. POSŁUCHAJ

Mac Miller: wyszedł pośmiertny album Circles. POSŁUCHAJ

Wikimedia Commons/SDKmac

W czwartek o północy czasu wschodniego wybrzeża (USA) został wydany pośmiertny album Maca Millera „Circles”. Wszystko zgodnie z wcześniejszą obietnicą rodziny rapera, która została udostępniona na Instagramie.

Mac Miller - śmierć

Mac Miller zmarł 7 września 2018 roku. 26-letni raper przedawkował narkotyki podczas imprezy w swojej willi w dzielnicy Studio City w Los Angeles. Gdy przyjaciele znaleźli go rano było za późno na reanimację – artysta już nie żył. Później aport koronera wykazał, że Miller zmarł z powodu toksycznej mieszanki, w której znajdowały się: etanol, fentanyl i kokaina.

Śmierć Mac Millera wstrząsnęła światem muzycznym, a jego była dziewczyna Ariana Grande musiała sięgnąć po porady psychologa, żeby móc poradzić sobie z tą tragedią. Jego uzależnienie miało być podstawą do rozstania pary na początku 2018 roku.

Mac Miller nie żyje. Shawn Mendes, Charlie Puth i inni opłakują rapera >>

Mac Miller – Circles album

W udostępnionym poście na Instagramie rodzina Maca Millera ujawniła, że przed swoją śmiercią raper nagrał jeszcze jeden album przy okazji wydawnictwa Swimming. Miller współpracował z producentem Jonem Brionem, który od tego czasu śmierci postanowił ukończyć album Circles w oparciu o swój czas i rozmowy z raperem. Album zawiera dwanaście utworów, które odkrywają muzyczną różnorodność Millera.

To skomplikowany proces, na który nie ma właściwej odpowiedzi. […] Po prostu wiemy, że dla Malcolma ważne było, aby świat go usłyszał… Dziękujemy wszystkim fanom, którzy przez lata bezwarunkowo go wspierali. Tęsknimy za nim. Możemy sobie wyobrazić, dokąd zmierza Malcolm, i docenić to gdzie był. Mamy nadzieję, że poświęcisz czas na słuchanie.”  napisał rodzina Millera w swoim poście na Instagramie.

Mac Miller: nowe piosenki rapera trafiły do sieci! POSŁUCHAJ >>

Za materiał ze Swimming Mac Miller został pośmiertnie nominowany do nagrody Grammy w kategorii najlepszy album.
 
Najnowszy materiał z Circles możecie znaleźć na portalach streamingowych. Posłuchajcie:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Circles. January 17.

Post udostępniony przez Mac (@macmiller)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj