News

Mac Miller: nowe piosenki rapera trafiły do sieci! POSŁUCHAJ

Mac Miller: nowe piosenki rapera trafiły do sieci! POSŁUCHAJ

Wikimedia Commons/SDKmac

Mac Miller – nowe piosenki w sieci! W serwisie Spotify ukazały się dwa pośmiertne nagrania rapera.

Mac Miller zmarł 7 września 2018 roku. Przyczyną śmierci 26-latka było przedawkowanie narkotyków. Gdy przyjaciele znaleźli go rano 8 września raper już nie żył. We krwi muzyka znaleziono fentanyl, kokainę i alkohol. Autopsja ujawniła też obrzęk płuc (gromadzenie się płynu w tym organie).

Śmierć rapera wstrząsnęła całym światem muzycznym, a w sieci zawrzało. Fani nie wierzyli w taki koniec młodego wokalisty.

Mac Miller: oficjalna przyczyna śmierci >>

Mac Miller przed śmiercią nagrał dwie piosenki w ramach akcji serwisu Spotify - Spotify Singles. Ta akcja ma przywrócić singlom dawną świetność.

Nowe piosenki Mac Millera to Dunno i Nothing from Nothing. Pierwsza kompozycja pochodzi z ostatniej płyty rapera, a nowość na Spotify to wykonanie Dunno na żywo. Drugi utwór to cover piosenki Billy'ego Prestona z 1974 roku.

Mac Miller miał tajne konto na Insta! Nie uwierzycie co tam wstawiał >>

Sprawdźcie nowe piosenki Mac Millera – myślicie, że to ostatnie kompozycje rapera, które trafią do sieci po jego śmierci?

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.