News

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz: starszy syn miał zrezygnować z nazwiska ojca. Jak teraz się nazywa?

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz: starszy syn miał zrezygnować z nazwiska ojca. Jak teraz się nazywa?

fot. instagram.com/maciejkurzajewski / fot. instagram.com/paulina.smaszcz

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski byli małżeństwem w latach 1996-2020. W czasie małżeństwa para doczekała się dwóch synów – 25-letniego Franciszka i 16-letniego Juliana. Jak informują portale plotkarskie, po tegorocznych publicznych przepychankach rodziców, starszy z nich miał podjąć decyzję o zmianie nazwiska, pozbywając się nazwiska ojca. 

Jakub Rzeźniczak WZIĄŁ ŚLUB z Pauliną Nowicką. Ceremonia odbyła się w Miami >>

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz – syn pary zmienia nazwisko

Publiczne przepychanki między byłymi małżonkami rozpoczął się, gdy Paulina Smaszcz postanowiła ujawnić światu, że Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek spędzają wspólne wakacje w Izraelu. Zgodnie z twierdzeniami Smaszcz, prezenter miał ukrywać swój związek także przed członkami własnej rodziny. Utrzymywała, że okłamywał on synów, którzy nie mogli go odwiedzać bez zapowiedzi i gdy była u niego Katarzyna Cichopek. Smaszcz zapewniała także, że synowie są po jej stronie i sami namawiali ją do wyjawienia całej prawdy. 

Znajomi „Kurzopków” powiedzieli natomiast portalowi Plotek, że synowie dziennikarza mają świetny kontakt z ojcem i jego nową partnerką, a także cieszą się, że jest on szczęśliwy. 

Dua Lipa dostała nowe obywatelstwo. Podziękowała na Instagramie >>

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz – syn Franciszek

Jak poinformował portal Plejada, Franciszek Kurzajewski już się tak nie nazywa. Mężczyzna zdecydował się na przyjęcie nazwiska żony – Vaccari – którą poślubił jesienią 2021 roku. Para miała poznać się w Izraelu, gdzie oboje studiowali. Laura Vaccari pochodzi natomiast z Werony. Małżonkowie po ślubie zdecydowali się zamieszkać we Włoszech. Nie ma pewności, co było powodem decyzji Franciszka o zmianie nazwiska. 

Julian, młodszy syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz, uczy się natomiast obecnie w liceum w Holandii.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.