Reklama
placeholder
News

Maciej Musiał w reklamie jako dziecko. Rozpoznalibyście go?

Maciej Musiał w reklamie jako dziecko. Rozpoznalibyście go?

fot. instagram.com/maciejmusial_official/ fot. YouTube/ VHS RECORDS/

Reklama
Reklama
placeholder

Maciej Musiał zdobył popularność m.in. dzięki roli Tomka w serialu Rodzinka.pl. 26-latek zaczynał swoją karierę aktorską w bardzo młodym wieku. Jakie były jego pierwsze role oraz jak wypadł w reklamie soku w wieku 8 lat?

Maciej Musiał na wakacjach w Alpach. Ale widoki (nie tylko gór) >>

Maciej Musiał wystąpił w reklamie soku w wieku 8 lat

Swoje pierwsze, poważniejsze role Maciej Musiał zagrał w serialu Ojciec Mateusz oraz Hotel pod żyrafą i nosorożcem. Za to jeszcze wcześniej pojawił się na ekranie telewizyjnym m.in. w reklamie soku Cappy w 2003 roku. 8-latek po raz pierwszy zaprezentował tam swoje umiejętności aktorskie, wypowiadając krótką formułkę. Jego zadaniem było polecenie tacie soku pomarańczowego, który miał wprawić rodzica w dobry nastrój i dodać mu energii. Efekt jego pracy znajdziecie w filmiku poniżej.

Aktor wystąpił w wielu reklamach, nie tylko w wieku dziecięcym. Na swoim koncie ma też kampanie reklamowe m.in. lodów marki Koral, banku PKO BP, napojów marki Pepsi czy sieci restauracji McDonald’s. Celebryta był również zaangażowany w kontrowersyjną kampanię reklamową whisky oraz piwa, za co został ukarany grzywną w wysokości 15 tysięcy złotych.

Maffashion i Maciej Musiał z wyrokiem za 'reklamowanie alkoholu'. Jaka kara ich czeka? >>

Maciej Musiał jest aktorem zaangażowanym w wiele projektów. Nie tylko występuje na ekranie, ale i często dzieli się swoimi pomysłami w przestrzeni filmowej. 26-latek jest m.in. pomysłodawcą oraz należy do grona producentów wykonawczych serialu 1983, w którym zagrał główną rolę. 

Reklama z udziałem Macieja Musiała zaczyna się w minucie 7:47 (wideo 18+, wcześniej pojawiają się stare reklamy napojów alkoholowych):

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama