News

Syn Madonny skończył 20 lat. Tak dziś wygląda Rocco

Syn Madonny skończył 20 lat. Tak dziś wygląda Rocco

fot. instagram.com/immaculate_gem/

Syn Madonny właśnie skończył 20 lat. Z tej okazji popularna piosenkarka udostępniła kilka fotografii. Tak dziś wygląda Rocco.

W 2000 roku Madonna i jej ówczesny mąż Guy Ritchie powitali na świecie swojego pierwszego syna, Rocco. Od narodzin chłopca mija właśnie 20 lat, o czym przypomniała światu dumna mama.

Shawn Mendes ma 22. urodziny. Tych FAKTÓW o nim nie wiedzieliście >>

Rocco Ritchie: syn Madonny skończył 20 lat

Rocco Richie przyszedł na świat 11 sierpnia 2000 roku. Jest drugim biologicznym dzieckiem Madonny. Piosenkarka urodziła chłopca gdy miała 42 lata. Niedawno świętowała jego okrągłe 20-te urodziny. Z tej okazji opublikowała na swoim profilu na Instagramie kilka zdjęć Rocco okraszone ręcznie napisanymi podpisami.

Wszystkiego najlepszego Rocco. Jak to się stało, że 20 lat minęło tak szybko? Kocham Cię bardziej niż kiedykolwiek będziesz o tym wiedzieć – napisała Madonna.

W krótkiej galerii zdjęć możemy zobaczyć pierwsze cięcie włosów małego Rocco. Następna fotografia przedstawia chłopca w wieku 11 lat podczas otwarcia trasy koncertowej MDN Tour na stadionie Ramat Gan w Tel Awiwie w Izraelu. Dalej widzimy porównanie zdjęć Madonny i Roco ubranych w podobne płaszcze z adnotacją, że na tych zdjęciach są w tym samym wieku.

Zobaczcie poniżej jak się zmieniał Rocco Ritchie.

TOP 10 gwiazd, które urodziły swoje dzieci po 40-stce >>

Podobny jest do Madonny?

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy 20th Rocco! #roccoritchie @madonna #happybirthday #thesonandheir

Post udostępniony przez Darren (@tenderwhooligan)

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.