Reklama
placeholder
News

Madonna, The Weeknd, Playboi Carti w nowym singlu promującym serial The Idol

źródło: YouTube/The Weeknd/

Reklama
Reklama
placeholder

Madonna, The Weeknd i Playboi Carti - to mocne trio promuje serial The Idol, którego pierwszy odcinek już od 5 czerwca można oglądać w sieci.

Krzysztof Zalewski i Jared Leto zaśpiewali razem na Orange Warsaw Festival! [WIDEO] >>

The Weeknd - The Idol 

The Idol to nowy serial przedstawiający kulisy popularności, radykalnych życiowych zmian oraz poszarpane granice ludzkiej moralności. The Weeknd, czyli Abel Makkonen Tesfay, wciela się w produkcji w postać tajemniczego i groźnego właściciela jednego z klubów w Los Angeles. Jak się okazuje, za jego bohaterem rozciąga się długi cień i mroczna historia. Abel Tesfay bardzo zaangażował się w serial i pełni w nim aż trzy funkcje: aktora, producenta wykonawczego oraz współautora scenariusza.

Odcinek otwierający pierwszy sezon The Idol, zatytułowany Słodkie ciacha i szczurze opowieści, jest dostępny na platformie HBO MAX od 5 czerwca.

Akcje fanów na koncerty Beyonce na PGE Narodowym. Co przygotują? >>

Popular - Madonna, The Weeknd, Playboi Carti

Na samym początku czerwca na kanale The Weeknd na YouTube pojawił się singiel promujący serial The Idol, nad którym tak dzielnie pracował m.in. Abel Tesfay. Utwór Popular został stworzony we współpracy z trzema artystami, wśród których znajdują się Madonna, Playboi Carti oraz sam The Weeknd.

Teledysk do singla przedstawia kulisy przyjęcia dedykowanego premierze pierwszego odcinka serialu. Aktorzy i osoby, które brały aktywny udział w produkcji, spotykają się na czerwonym dywanie, by po licznych zdjęciach przejść do ciemnej sali, gdzie impreza trwa w najlepsze. Zgromadzeni tańczą w rytm nowej piosenki, a otoczenie wzorowane jest na klimacie wyjętym wprost z kadrów The Idol. Na ścianie przywieszono czerwony napis na czarnym tle, przypominający o utrzymaniu tempa podczas imprezy: "Powinieneś się lepiej bawić".

Oglądaliście już pierwszy odcinek The Idol?

Popular - Madonna, The Weeknd, Playboi Carti - teledysk

The Idol - zwiastun serialu

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama