Reklama
placeholder
News

The Weeknd w Warszawie: co działo się na koncercie?

The Weeknd w Warszawie: co działo się na koncercie?

fot. youtube: The Weeknd

Reklama
Reklama
placeholder

The Weeknd zagrał koncert na PGE Narodowym w Warszawie w środę 9 sierpnia 2023 roku. Co zobaczyli i usłyszeli zgromadzeni fani?

Koncerty w Polsce 2023: kto wystąpi w naszym kraju? >>

The Weeknd: jak wyglądał koncert w Warszawie?

The Weeknd, a właściwie Abel Tesfaye, wystąpi w Polsce w ramach After Hours Til Dawn Stadium Tour. Podczas koncertu gwiazdor zaśpiewał między innymi piosenki z albumów Dawn FM oraz After Hours. Zanim na scenie pojawił się The Weeknd, z publicznością przywitali się jego tancerze, którzy stanowili ważną część niesamowitego spektaklu. PGE Narodowy zamienił się w postapokaliptyczne miasto. Na stadionie pojawiła się między innymi scenografia przedstawiająca zniszczone budynki, wielki księżyc oraz wybieg, który został rozwinięty wzdłuż całej płyty.

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Podczas koncertu w Warszawie The Weeknd wykonał łącznie 36 piosenek. Artysta nie zrobił sobie ani jednej dłuższej przerwy pomiędzy piosenkami, a na scenę wyszedł w masce, którą zdjął podczas śpiewania piosenki Faith. Poza utworem fani The Weeknda mogli usłyszeć piosenki takie jak Starboy, Save Your Tears, Can't Feel My Face, Blinding Lights oraz Kiss Land. Niektórzy członkowie publiczności nie mają wątpliwości, że basy na koncercie The Weeknda był szczególnie głośne w porównaniu do tegorocznych występów Harry'ego Stylesa, Beyonce czy Pink, które również miały miejsce na PGE Narodowym.

Koncert The Weeknda w Warszawie trwał nieco ponad 1,5 godziny. Poza słuchaniem swoich ulubionych utworów członkowie publiczności mieli również okazję zrobić sobie zdjęcie lub nagrać filmik z gwiazdorem. The Weeknd w pewnym momencie postanowił zejść ze sceny i przywitać się ze swoimi fanami, co bez wątpienia pozostanie w ich pamięci na długo.

Zdjęcia i filmiki z koncertu The Weeknda w Warszawie możecie zobaczyć poniżej:

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama