News

Magda Bereda w 4FUN LIVE opowiedziała o piosence Odzyskaj. Obejrzyjcie wywiad

Magda Bereda w 4FUN LIVE opowiedziała o piosence Odzyskaj. Obejrzyjcie wywiad

fot. materiały prasowe

Magda Bereda to jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek i influencerek młodego pokolenia. Piosenkarka angażuje się m.in. w sprawy dotyczące ekologii.

Przy okazji Dnia Ziemi Magda Bereda wydała wyjątkowy teledysk do piosenki Odzyskaj. W klipie znalazło się wiele motywów nawiązujących do środowiska. Już sam tytuł singla zachęca do właściwego dbania o otaczający nas świat.

Męskie Granie 2022 – line up. Kto wystąpi? [LISTA ARTYSTÓW] >> 

Magda Bereda – piosenka Odzyskaj

Utwór Odzyskaj Magdy Beredy powstał w ramach projektu edukacyjno-ekologicznego Eco Studio ELECTRO – SYSTEM. Singiel został skomponowany przez producentów ze Szwecji, m.in. przez Marka Tyspera, który współpracował z takimi gwiazdami jak Pink czy Zara Larsson.

Do piosenki Odzyskaj nakręcono wideo z udziałem Michała Gały, który dał się poznać szerszej publiczności jako finalista programu Top Model. Teledysk wyreżyserował Alan Kępski.

Viki Gabor w Could Be Mad zabiera w podróż po Bliskim Wschodzie [WIDEO] >> 

Klip do utworu zawiera intro edukacyjne, które promuje jedną z najważniejszych zasad postępowania z elektrośmieciami – zakaz wyrzucania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego do zwykłego kosza na śmieci.

W piątek 13 maja, o 13.30, Magda Bereda była gościem w 4FUN LIVE. Pogadaliśmy z nią na żywo o piosence Odzyskaj, było też więcej o ekodziałaniach, ale nie tylko! 

Pytania do Magdy Beredy mogliście zadawać na stories 4fun.tv. Najciekawsze z nich przekazaliśmy piosenkarce.

Zobaczcie całą rozmowę! 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.