News

Camila Cabello o rozstaniu z Shawnem Mendesem: „Kiedy zamierzałeś mi o tym powiedzieć?!”

Camila Cabello o rozstaniu z Shawnem Mendesem: „Kiedy zamierzałeś mi o tym powiedzieć?!”

Fot. Instagram.com/kheshow

Camila Cabello skomentowała plotki o rozstaniu z Shawnem Mendesem. Ta wypowiedź rozwiewa wątpliwości na temat tego co ich łączy. 

Shawn Mendes i Camila Cabello na randce! >> 

Shawn Mendes i Camila Cabello od kilku miesięcy są najgorętszą parą show-biznesu. W klipie do wspólnego singla Senorita artyści grali parę tak przekonująco, że bardzo szybko zaczęło się mówić o tym, że w realnym życiu też łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. ;-) Do internetu prawie codziennie trafiały nowe fotki, na których Shawn i Camilla całują się, przytulają i trzymają się za ręce. Fani pary podzielili się na dwa obozy – na tych, którzy kibicują ich relacji i na tych, którzy podejrzewają, że ich związek to tylko element promocji wspólnej piosenki.

Shawn Mendes i Camila Cabello udają związek? „Czuć fałsz” >> 

Shawn Mendes i Camila Cabello rozstali się?

Niedawno fani zaczęli podejrzewać, że Shawn Mendes i Camila Cabello nie są już razem. Spostrzegawczy obserwatorzy zauważyli, że wokalista usunął z Instagrama filmik, na którym całuje się ze swoją dziewczyną. Chodziło o żartobliwe wideo, na którym Shawn i Camila komentują wypowiedź fanów, że całują się jak „ryby”. W pewnym momencie wokaliści zaczynają wręcz lizać się po twarzach.

Shawn Mendes i Camila Cabello ZERWALI? Wokalista usunął ich wspólny filmik >> 

Czy Shawn Mendes i Camila Cabello zerwali? Shawn Mendes uspokajał fanów, że między nim a Camilą wszystko jest w porządku. Piosenkarka w końcu też skomentowała ostatnie plotki, a jej wpis na InstaStory wyjaśnia wszystko:

Więc kiedy do ch***** zamierzałeś mi powiedzieć? – napisała żartobliwie pod screenem artykułu pt.: "Dowód na to, że Shawn i Camila zerwali!”.

Kilka dni temu Shawn Mendes dodał na Instagram fotkę, na której Camila Cabello go całuje. Wygląda na to, że między Shawnem a Camilą naprawdę wszystko jest dobrze i fani mogą odetchnąć z ulgą. ;-) 

Trzymacie za nich kciuki?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you @vmas & thank you to everyone we love you!! ??

Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

just wanna say thank you to all these talented, passionate, relentlessly hard working people who make this happen!!!! @davemeyers ,you amaze me every time we work together, @calvitjr and @sarabiv for killing it as always and being patient with us as we laughed our asses off in choreo!!!! @anthonymeindl ; for the pep talks and nerve-calming ? and of course youuuuuuuu @shawnmendes !!!!! you’ve been in my life for 5 years now and it’s a hell of a ride growing up together. thank you for always being being there for me and having my back, and also for saying funny shit during takes so it was impossible not to laugh. ? everybody on here that loves you would only love you more if they really knew you. ❤️and thanks to the fans for being so excited!!! it’s so fun to see and we love you ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #señorita ❤️

Post udostępniony przez camila (@camila_cabello)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.