News

Magda Gessler poprawiała usta? Stanowcza odpowiedź

Magda Gessler poprawiała usta? Stanowcza odpowiedź

Fot. Instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler odniosła się do komentarzy, w których internauci sugerują, że poprawiała usta. Restauratorka stanowczo zareagowała.

Jaki będzie ślub Magdy Gessler? Lara zdradza klimat imprezy >> 

Na profilu Magdy Gessler nie brakuje wypowiedzi osób, które uważają, że prowadząca Kuchenne Rewolucje ingeruje w swój wygląd. Wypowiedzi, które wskazują, że „kreatorka smaku” mogła powiększyć usta można przeczytać m.in. pod jednym z ostatnich selfie, jakie pojawiły się na Instagramie.

Magda Gessler postanowiła odnieść się do, często bardzo przykrych, komentarzy.

Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa. 'Ikona od najmłodszych lat!' >> 

Magda Gessler powiększyła usta? Odpowiada internautom

Samochodem jadąc… selfie trzasnęłam… i raz na zawsze moimi ustami zamknę Wasze usta.

Kolejny raz muszę się odnieść. Koniec z fałszem i atakami na mnie. Coś banalnego, co nie powinno być w ogóle tematem dyskusji – jest. Hejterzy teraz uśmiechają się od ucha do ucha!

Moje usta. A dla Was –  dziubek,  „krzywe”, za blade, za czerwone!... za duże, niesymetryczne, zrobione…, za małe, ciągle niezaakceptowane!!!

Czytam Wasze komentarze pod ostatnim zdjęciem. Nie wierzę.

Apeluję!! Kto chce hejtować – DO WIDZENIA!

Usta są moje, przeszłam paraliż nerwu… Wasze okrucieństwo boli.

Ale skoro TE usta tak Was ciekawią, intrygują… nakręcają! To będzie ich jeszcze więcej.  Dla oswojenia i nauki tolerancji.

Jestem cierpliwa. Poczekam na tych, którzy zostali w średniowieczu.

Magda – napisała Magda Gessler w najnowszym poście.

Magda Gessler pokazała zdjęcie mamy. Podobne do siebie? >> 

Jakiś czas temu Magda Gessler, odnosząc się do spekulacji na temat korzystania przez nią z medycyny estetycznej, powiedziała:

Mnie to strasznie wkurza, bo nigdy w życiu sobie na twarzy nic nie robiłam. Miałam paraliż nerwu trójdzielnego, przez co czasami ta twarz po prostu wygląda nieregularnie (...) Mam piękne policzki, dlatego że mam trochę za dużo kilogramów. Ale to nie wynika z tego, że sobie coś robiłam. Robią sobie te panie, które są za chude i muszą sobie coś zrobić, żeby nie być poważne na twarzy. No, albo d**a, albo twarz – zawsze to mówię. Ja wybrałam twarz.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.