News

Patryk Vega wraca do sprawy Magdaleny Żuk

Fot YouTube.com/Patryk Vega

Patryk Vega wraca do sprawy Magdaleny Żuk. Reżyser prosi fanów o pomoc w rozwiązaniu zagadki śmierci 27-latki.

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Przedwczoraj wyszedł po COVID-19 ze szpitala >>

Patryk Vega zajmie się sprawą Magdaleny Żuk

Patryk Vega zapowiedział, że zajmie się sprawą Magdaleny Żuk. Twórca takich filmów jak Oczy Diabła czy Small World chce rozwikłać jedną z najgłośniejszych spraw ostatnich lat.

Zagadka śmierci Magdaleny Żuk nie została rozwiązana do dziś. Rozwikłajmy tajemnicę jej śmierci razem. Stwórzmy największe śledztwo internautów w historii naszego kraju. Przeprowadźmy dochodzenie na dwóch kontynentach. Poskładajmy w całość dowody dotyczące jej śmierci, które zbierzemy w Egipcie i w Polsce. Jeśli masz jakąś informację, która może pomóc w rozwikłaniu śmierci Magdy, napisz do mnie (…) – przekazał Patryk Vega w filmie opublikowanym 6 kwietnia 2021 roku.

Magdalena Żuk – kim była? Śmierć

W kwietniu 2017 roku Magdalena Żuk wyjechała na wakacje do Egiptu. 27-latce miał towarzyszyć jej chłopak. Ostatecznie mężczyzna nie mógł pojechać. Magdalena Żuk sama zatrzymała się w kurorcie w Marsa Alam.

Już pierwszego dnia pobytu w hotelu, kobieta miała dziwnie się zachowywać. Według relacji świadków była agresywna, kontakt z nią był utrudniony. Trafiła do szpitala po tym jak znaleziono ją nieprzytomną. Jakiś czas później Magdalena Żuk wyskoczyła z 2. piętra. Zmarła 30 kwietnia 2017 roku w wyniku odniesionych obrażeń.

Książę William nie panuje nad sobą? „Żona Karola była przerażona” >>

O tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk do dzisiaj jest głośno, a sprawa nie została rozwiązana. Podejrzewano, że kobieta padła ofiarą handlu ludźmi.

Prokuratura przedłużyła śledztwo w sprawie do 30 czerwca 2021 roku.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.