Reklama
placeholder
News

Maja Staśko wyrzucona z HIGH League? Skomentowała plotki

Maja Staśko wyrzucona z HIGH League? Skomentowała plotki

fot. Instagram.com/highleague_official

Reklama
Reklama
placeholder

Maja Staśko została wyrzucona z HIGH League? Aktywistka odniosła się do plotek na temat odejścia z federacji.

Maja Staśko debiutowała w HIGH League podczas 4. gali i wygrała pojedynek z Ewą „Mrs. Honey” Wyszatycką. Jakiś czas później Maja Staśko na HIGH League 5 też odniosła zwycięstwo. Wtedy jej przeciwniczką była Masza Graczykowska.

Jakiś czas temu mówiło się o sporze Mai Staśko z Lexy Chaplin i wpisie, w którym Maja Staśko twierdziła, że Lexy miała odmówić z nią walki, bo aktywistka wspiera prawa kobiet i osoby LGBTQ.

Lexy i Maja Staśko kłócą się w sieci. Poszło o MMA >> 

Niedawno Maja Staśko odniosła się do posta Szalonego Reportera, który zabrał głos na temat pogłosek, że Maja Staśko „została wy*****a z High League, podziękowali jej za współpracę i nie chcą już jej po ostatnich akcjach z Lexy”. Uwaga, dostępny tutaj >> wpis jest nieocenzurowany.

Maja Staśko nie walczy w HIGH League. Dlaczego?

Nie było ŻADNEJ takiej rozmowy z HL. Walka o pas miała być moją ostatnią, ale gdy jej nie ma –  wybieram swoją pracę. Teraz piszę książkę o patoinflu i tym się zajmuję 24/7! I inną walką – o zdrowie psychiczne (…) – napisała dziennikarka.

HIGH League 6 – Paulina Hornik zawalczy. Została rywalką Lexy Chaplin >> 

W relacji na Instagramie Maja Staśko odniosła się też do „kolejnych agresywnych ataków od dziewczyn walczących we freak fightach”.

Nie mam zamiaru dać Wam walki, możecie odpuścić.

Teraz walczę o swoje zdrowie psychiczne i piszę książkę. Zajmuję się rzeczami na 100%. Gdybym miała walkę o pas, szykowałabym się 24/7. Ale skoro nie mam, to mam co robić: na 100% poświęcam się książce. I walki i książkę robię w ważnym celu i bardzo w nie wierzę. Teraz książka – ma być naprawdę mocna i dobra – zapowiedziała Maja Staśko.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama