Reklama
placeholder
News

Lexy i Maja Staśko kłócą się w sieci. Poszło o MMA

Lexy i Maja Staśko kłócą się w sieci. Poszło o MMA

fot. Instagram.com/lexychaplin/YouTube.com/HIGH League

Reklama
Reklama
placeholder

Maja Staśko opublikowała wpis, w którym napisała o powodzie, dla którego Lexy Chaplin miała odmówić walki z nią na High League. Była członkini Teamu X stanowczo odpowiedziała aktywistce.

Amerykański youtuber zafundował operację dla 1000 osób. Wyjątkowa akcja influencera >> 

Maja Staśko została ogłoszona zawodniczką HIGH League 4. Jej pojawienie się w federacji Malika Montany wywołało burzę. Internauci przypominali, że raper był krytykowany za seksistowskie wypowiedzi i zwracali uwagę, że Maja Staśko bierze udział w gali freak fight, mimo że sprzeciwia się przemocy. W odpowiedzi na ten argument, Maja Staśko podkreślała, że walka w oktagonie nie jest przemocą, ale sportem.

Przeciwniczką Mai Staśko na HGH League 5 była Masza Graczykowska.

Jakiś czas temu Maja Staśko dodała post, w którym twierdzi, że Lexy Chaplin miała odmówić z nią walki, bo aktywistka wspiera m.in. prawa osób LGBTQ.

Mortalcio i Kartonii rozstali się. Internauci przypuszczają, że chodzi o inną dziewczynę >> 

Maja Staśko vs. Lexy Chaplin. Dlaczego nie dojdzie do walki?

Jakieś dwa tygodnie temu trener Lexy przekazał mojemu, że walki nie będzie. Powód? Wspieram osoby LGBTQ i prawa kobiet. A oni nie chcą, żeby do fanek Lexy docierał przekaz związany z tęczą i osobami LGBTQ.

Tyle że olbrzymia część fanek Lexy może należeć do społeczności LGBTQ. I słowa wsparcia bardzo by im się przydały.

Ten sam powód usłyszały 3 osoby, które przekazały to mnie.  Nie chodzi zatem o wagę ani nawet zasięgi. Chodzi o prawa człowieka – napisała Maja Staśko.

Lexy Chaplin w ostrych słowach zareagowała.

Paulina Smaszcz szokuje życzeniami dla Kurzajewskiego >>

Uważam, że jesteś hipokrytką, manipulatorką i atencjuszką, często przedstawiasz swoje opinie i poglądy, jakby to były fakty, krzywdząc czasami przy tym innych. Nie potrafisz przyjąć żadnej krytyki wobec siebie i nie stosujesz tej samej krytyki wobec siebie, jaką stosujesz wobec innych. Nie uważam, żeby cała Twoja działalność w internecie była negatywna i krzywdząca, wręcz przeciwnie, uważam, że potrafisz też dużo dobra wnieść swoją pracą, ale na drugiej stronie szali jest to, co przed chwilą wymieniłam i nie chciałabym się przyczyniać do promocji Twojej osoby. Uważam, że jesteś niebezpieczną osobą i niebezpieczne byłoby dawanie Ci tak dużej platformy, biorąc też pod uwagę wiek moich obserwatorów – cytuje słowa influencerki Pudelek.pl.

W dalszej części wpisu Mai Staśko na temat Lexy Chaplin czytamy:

Mówi też, że nie chce promować szkodliwych poglądów – prawa kobiet, osób LGBTQ są szkodliwe? Bezpośrednie pomaganie osobom w kryzysie, po gwałtach? (…).

Piszę to, by pokazać prawdziwe podane mi przyczyny tej odmowy, bez zasłaniania się wagą czy rozmytymi kategoriami „niepromowania” czy „hipokryzji”.  Akurat prawa człowieka powinny być promowane – to nawet nie są poglądy, tylko podstawowy szacunek do drugiej osoby.

Kanye West z kolejnymi problemami. Miał napaść na kobietę >>

Odpowiadając Mai Staśko, Lexy Chaplin miała napisać na Twitterze:

Nie, Maja nie ma żadnego potwierdzenia tych ciężkich słów, które rzekomo usłyszała od osób trzecich. Tym samym obalam ten zarzut. Wspieranie osób LGBT nigdy nie było argumentem do niewalczenia z nią. Nie wkręcaj sobie Maju, nice try.

Lexy Chaplin wystąpi na HIGH League 6 18 marca 2023 roku. Nazwisko jej rywalki nie jest jeszcze znane. 

Zdjęcie Mai Staśko wykorzystane w artykule to screen z wideo dostępnego na kanale YouTube HIGH League. 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama